Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçmece Sorular

Kral

Foruma üye olduktan bir müddet sonra forumu incelemeye başlamıştım. O ara bu konuya da denk gelmiştim ve okuyup bayağı gülmüştüm. Bir de nicklerle ilgili bir konu var idi. O da bayağı eğlenceli bir konu idi.

Yeni üye olduğum zamanlarda ben de bir kaç tane değişik soru sormuştum. Belki çok saçma değildi sorular ama bazıları cevabı öznel olan şeyler idi. Bir tanesini hatırlıyorum:

Smoker bir mesajı alıntılamış, busoşokulu musoşokulu bir şeyler anlatıyor. Aslında koka'nın tanımını yapıyor. Smoker'ın mesajı alıntılayıp ''koka ne?'' yazdım. O da ''alıntıladığın mesajda yazıyor zaten'' yazdı. Alıntıladığım mesajı okuyorum okuyorum bir şey anlamıyorum. Google dayıya ''koka ne'' yazınca da bir şey çıkmıyor. Sonra Wiki'den haki türlerini felan okudum. Biraz da forumda takılınca kafada oturdu artık. Velhasıl seriyi dövüş mevzularını o kadar tınlamadan takip etmişim ki koka'nın ne olduğunu bilmiyorum daha. Foruma bir geldim tartışmaların çoğu da bunun üzerine. Ne benim bildiğim Sanji, Sanji; ne de Zoro, Zoro. Biri yere göğe sığdırılamıyor, diğerini gömen gömene. Eski nickim de Sanji ile ilgili idi yine. O nickle de üye olunca millette önyargı oluştu galiba. Bi mesaj yazıyorum Zoro ile ilgili. Adam ''nefret ediyorsunuz da bu kadar da olmaz'' diyor. Alakası yok halbuki. Neyse bu şekilde yavaş yavaş alıştık artık foruma. Hala dövüş mevzularını pek takmıyorum ama.
Koka ne?

Favorilerimi yazayım.

28. abi vivre card yakılınca yırtılınca vs. vivre kartın sahibi(ace gibi)zarar görür veyahut ölürmü
Linlin'i öldürmedi aptal Nami. :D

26. iki şeytan meyveli kişi evlenip cocukları olursa bu cocuk normal biri mi olur
İçinde Kyuubi çıkar.

son mangada franky laser atınca aklıma geldi. Acaba kaç şişe kola götürüyordur
İktisatçı.

bu D. ler özel diyorlar mesela sanji'nin çocuğu olsa adına D. koysa oda özelmi olur
Bug bulmuş. :D

Buggy dikey kesilebiliyor mu?
:hmm::hmm:

Brook'un "orası" gerçekten yok mu?
Sad Story

Şeytan meyvesini ısırmak yerine yalasakta güçlerini elde edermiyiz ki ?
Bu fetiş en sevdiğim. :utan:

Crocodile'yi küçükken timsahların bulduğu doğrumu
Akainu köpek, Kizaru da maymun. Shici > Amiral dedik o kadar.
Bir de hain Crocodile; anasını babasını zindana atmış, öyle besliyor. :(

Şaka bir yana bu tarihte forumda olsaydım, benim de birkaç sorum olurdu listede. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık