Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçmece Sorular

Favorilerim :ehe:

6. Luffy'nin Marineford'da kullandığı hakiden kaç kişi etkilendi ? ( Nüfus sayımı istiyor :D )
10. Smoker bildiğim herşey yanlış çıkıyor
19. Smoker OP'de nişancılık gibi yetenekler babada oğula mı geçiyor
25. Brook keman'ı neresinde gizliyor biliyormusun?
32. Smoker benim bilgi dağarcığım ne kadar?
38. Şeytan meyvesini ısırmak yerine yalasakta güçlerini elde edermiyiz ki ?
41. Crocodile'yi küçükken timsahların bulduğu doğrumu

Ben olsam bunlara ben nerden biliyim olm çek git falan derdim herhalde Smoker sabırlı adam...

"10. Smoker bildiğim herşey yanlış çıkıyor "
"20. One piece hazinesi Grand Line nin sonunda raftelde eğer raftel Grand Line'nin sonu ise ve dünya'da yuvarlak olduğuna göre Raftelin ileriside olması lazım yani raftele kısa gidiş yolu olması lazım"
"22. bu D. ler özel diyorlar mesela sanji'nin çocuğu olsa adına D. koysa oda özelmi olur
23. son mangada franky laser atınca aklıma geldi. Acaba kaç şişe kola götürüyordur "
44. Franky nin omuzlarında ki BF-37 Nedir ? (Bir Kastamonu faciasına daha çok yaklaşmışız)"

ilk soru tepkiyi hatırlar gibiyim... cidden ilginç sorular var :D soru- cevap bölümünün takipçisi olmakta her açıdan fayda var :D

Roronoa Zoro

"35. Buggy dikey kesilebiliyor mu?"
Merak ettim şimdi, kesilebiliyor mu?
"37. Brook'un "orası" gerçekten yok mu?"
Bu çok ilginçmiş.
"52. enelin niye kanatları yok ve niye(nasıl) davulları var, o davulların gücüne bir katkısı varmı yoksa süs mü"
Hakikaten neden kanatları yok? (Ciddi ciddi soruyorum)

"35. Buggy dikey kesilebiliyor mu?"
Merak ettim şimdi, kesilebiliyor mu?
"37. Brook'un "orası" gerçekten yok mu?"
Bu çok ilginçmiş.
"52. enelin niye kanatları yok ve niye(nasıl) davulları var, o davulların gücüne bir katkısı varmı yoksa süs mü"
Hakikaten neden kanatları yok? (Ciddi ciddi soruyorum)
- Kesiliyor.
- Gerçekten yok.
- Japon mitolojisindeki yıldırım tanrısı Raijin'e benzemek için kanatlarını söküp, yerine Tomoe davulları takmış. Tanrı saplantısından yani.

Enelin kanatlarının olmama nedenini ben de çok merak ediyorum.Eğer altında bir sebep varsa enel ilerde seriye geri gelebilir.Bu durum açıklanır.

Edit:cevaplanmış yukarda..

Roronoa Zoro

- Kesiliyor.
- Gerçekten yok.
- Japon mitolojisindeki yıldırım tanrısı Raijin'e benzemek için kanatlarını söküp, yerine Tomoe davulları takmış. Tanrı saplantısından yani.
1- Allah Allah, ilginç geldi
2- Bu daha da ilginç geldi.
3- Vay mal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık