Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçmece Sorular

Malum Soru-Cevap Köşesi bugün 200 sayfaya ulaştı. Bende bunun şerefine geçmiş 200 sayfada sorulan ilginç soruları derledim.

Eski konunun soruları
1. luffy nin manga başladığından beri ömrü ne kadar kısaldı tahmini olarak bir rakam verebilir misin ve sence luffy kaç yaşında ölecek

2. Logia türü meyve kullanıcılarının tam olarak kendi kontrol ettikleri maddeye dönüştükten sonra tekrar eski haline geldiklerinde kıyafetlerine hiç bir şey olmuyor.Mesela Akainu magmaya dönüştükten sonra kıyafetlerinin yanması lazım ama yanmıyor ve tamamen magmaya dönüştükten sonra eski haline döndüğünde kıyafetleri eskisi gibi kalabiliyor.Bide Luffy Gear Third saldırısından sonra boyu kısaldığı zaman onunla beraber kıyafetleri de kısalıyor.Bu nasıl oluyor?Bir mantık hatası mı yoksa kıyafetleride kullanıcılarıyla birlikte aynı özelliği mi kazanıyor?

3. Şimdi Smoker Kizaruya ateş ettiklerinde Logia olduğundan dolayı etki etmemişti...
Ben Beckman o adamın yerinde olsaydı Kizaru ölürmüydü ?

4. Shanks ın tayfasındaki kişi sayısı hakkında bir bilgi varmı

5. şeytan meyveleri güçlerini mideden mi vücuda dağıtıyor ? (narutodaki chakra gibi) eğer dediğim gibiyse tam karanlık ortamda bb wbnin midesini söküp şeytan meyvesi gücünü ele geçirmiş olabilir mi ?

6. Smoker, "Kairouseki meyve güçlerini yok etmez. Sadece meyve sahibi gücünü kullanamaz." demiştin. Peki Wiper Kairouseki ile Enel'e nasıl vurabildi?

7. law, kılıç ustasımı yoksa kılıcı aksesuar olarak mı taşıyor?

8. smoker hocam sorum şu. ne olacak bu buggy nin hali?

9. zoro kılıçlarını niye kayresuke(yazılışını bilmiyorum) kaplatmıyor

10. Jangonun hipnozu,ivankovun hormonu,balıkadamların hapları birlikte alınsa ve bunu WB,Garp gibi kişiler alsa op evreni silinmez mi ?

11. Smoker ikişer ikişer Puro içiyor neden dişleri hala beyaz? Neden yaz kış kürklü palto giyiyor?

12. Japonya' da PS3 fiyatları ne kadar bilen var mı? Yakın zamanda bir tanıdık Japonya' ya gidecekte neler alabilirim uygun fiyata bilgilendirebilecek var mı?

13. Smoker, kum+ısı=cam değil mi. Magma'da da demiri eritebilecek kadar ısı var. orada heyken gibi camlaştırmasın crocodile'ı?

14. Frank Kastamonulu mu? Niye BF 37 Yazıyo omuzlarında...

15. aga bunca soru geliyor hiç mi sıkılmıyorsun?

16. WB tayfasında bi adam var erkek sesli tabanca kullanıyor.Pembe bi kıyafet giymiş.O kadınmı erkekmi?

17. Law'ın tayfasındaki ayı nasıl konuşup,dövüşebiliyor 2.bir insan meyvesi yok herhalde yada ayı kostumü giyen bir insan mı? hiç kostüme benzemiyor ama gizemi nedir bu karakterin?

18. smoker kardeş sınavlarında dolaşırken gördüm.dünyadaki tek kintama(altın top) derken,ne oluyor o ??

19. doğruya doğru şimdi adam haklı nşa'da(normal şartlar altında) bu durumdayken hakili saldırıdan etkilenmemesi lazım..

20. Frank'nin babası Vagapunk olabilir mi sonuçta frank bildiğim kadarıyla (serideki birçok karekter gibi ) anne babası açıklanmadı. Hem babktığımızda frank de gelişmiş bir mekanik beceriye sahip

21. Zoro'nun saldırılarının Japoncalarını ve parantez içinde türkçelerini merak ediyorum

22. Enel kendi memleketini kaç yaşındayken yok etti

23. Bu cosplayler paraylamı yapıyorlar bu işi,yoksa tamamen fanlarmı ?

24. Smoker Kizaru lazeriyle shanksa isabet ettirse shanksta haki zırhıyla kendini korusa kizarunun lazerinin etkisi nolur

25. (Üstteki soruyu soranın, cevaptan sonraki sorusu) Akainunun Magmasıda aynı şekilde işlemez?

26. iki şeytan meyveli kişi evlenip cocukları olursa bu cocuk normal biri mi olur

27. Sanji dünyanın en güzel kızı deniz prensesidir dedi.Buna göre kayıtlar da olan Hancock mu daha güzeldir yoksa Sanji`nin dediğimi doğrudur ?

28. abi vivre card yakılınca yırtılınca vs. vivre kartın sahibi(ace gibi)zarar görür veyahut ölürmü

29. Smoker - San şuraya Beyazsakal Korsanları 2. bölüm komutanı Portgas D. Ace yazar mısın?

30. Aokji yaptığı buzu eritebilirmi?

31. kizaru sence akainu yu yenebilir mi ? haki var bi de hız ...

32. (Üstteki kişinin cevaptan sonra sorduğu soru) smoker kardeş şimdi eustass kılıçları falan kendine çekebiliyor bu sayede mihawk ı yenebilir mi ??

33. magellan kendi zehrini yiyebilirmi?

34. Geçenlerde site kapanmıştı ya. Bu kapanmanın nedeni ne oluyor? Bakım falan mı? Yok sa hacker saldırısı yüzünden mi oldu?

35. (Favorilerimden biri.) smoker üstad aokijinin meyvesi soğutma meyvesiya logia oradada tamam buz deilki buz formunda birşey olmuyor adama ....

36. abi karanlık madde diğer maddelerlen iletişime geçmeyen bir maddedir. peki karasakal nasıl maddeler ile etkileşime giriyor(yani etki ve tepki oluşuyor. ama olmamalı)

37. Kizaru veya Smoker meyve gücüyle uçabilir mi?Eğer uçabilirse ki çoğu yerde öyle gözüktü sanırım neden Raftel'e ulaşmaya çalışmıyorlar?

38. Şu lanet ezık smoker mıdır nedir cok gereksiz bir karakter ilerde luffy gibi biri bu Kamili kac dakikada yener pardon pardon kac saniye dicektim ?

39. Trafalgar Law ne zaman Boa Hancock ile görüştüde etkilenmedi?

40. haki nin meyve olma ihtimali var mı?

41. Hocam, Şeytan meyvesi yiyenlerin çocugu olabiliyor mu ? veya hamile bir kadın şeytan meyvesi yerse birşey olur mu ?

42. One Piece'nin Naruto Arena gibi bir oyunu neden yok? Biz çoğu karakteri NA gibi türkçe yaptık duruyor öyle .s

43. Smoker Gol D Roger'in manga hic yüzü veya gözleri gösterildimi ??

44. Birşey sormak istiyorum.Ben manga izlemiyorumda One Piece de 496. bölümdeyim. Acaba premium kullanarak One Piece in İlerlemis bolumlerini izleyebilirmiyim ?

45. Logialara vurunca saldırılar içlerinden geçiyor.Peki Kizarunun tekmesine vurursak o da ışığa dönüşüp içimizden mi geçer ?

46. Prenses Shirahoshi o anneden nasıl doğdu Doğduğunda küçüktü de sonradan mı anormal olarak gelişmeye başladı ?

47. smoker sama hep merak etmişimdir smokerın purosnun bi markası varmı?

48. perona kral haki öğrense ne olur

49. smoker-san crocodile kendi vucudundaki suyuda emebilirmi, bide kan haric her siviyi demissin tuvalete cok gitmek istese ama gidemese onuda emebilirmi?

50. meyveden bir ısırık almak yeterliyse califa ve kaku niye bitirdiler tatları rezil olmasına rağmen?

51. vivi müslüman mı arabasta arcda camiler var

52. enelin niye kanatları yok ve niye(nasıl) davulları var, o davulların gücüne bir katkısı varmı yoksa süs mü

53. Biraz saçma olacak ama Kuma bir patisiyle diğer patisini iterse ne olur?

Eski konunun soruları
1. Abi önceki konuda cevapsız bazı sorular var onlar ne olacak ?

2. Luffy' Ace'yi yener demişsiniz, nasıl oluyor acaba? Ace Aokiji ile denk dövüşürken Luffy Aokiji'ye vuramamıştı bile. Smoker'le Ace de eşit dövüştü; şuanki seviyesi değil gördüklerimize bakalım Smoker'in, biraz zor gözüküyor Luffy'nin Ace'yi yenmesi. (Sorudan sonraki kısmı cidden anlamamıştım.)

3. Decken' in yeteneği hedefi bulmadan durmuyor denildi. Peki Shirahoshi gemiye kenarından dokunsa gemi durur mu?

4. peki shirahoshi noah gemisine binse,gemi hareket edermi yoksa dururmu?Hareket etse bile nereye doğru hareket edecek ki

5. Smoker san, Caribou Shirahoshi'yi içerisine alsa gemi durur mu Caribou'yu mu takip eder ?

6. Doflamingonun gücü logialara etki ediyormudur sence?

7. Smoker nasılsın?

8. (Gördüğüm en yaratıcı sorulardan biriydi.) kairoseki ile temas halindeyken denize giren bir şeytan meyvesi kullanıcısı yüzer mi yoksa hareketsiz mi kalır

9. Denizkızı prensesi Noahın üstüne çıksa gemi hala onu takip edermi ayıldıktan sonra

10. örneğin luffy ölse yinede vücudu uzar mı?

11. Abi naruto'ya başlamayı düşünüyürum da fillerları izlemek gerekli mi sence indireyim mi yani ?

12. Wb'yi devirebilmek için kaç Shichibukai lazım sence ? Yapabilirlerse kimler olur bunlar ?

13. Hangi takım kazanır?
Crocodile,Luffy,Hancock,Buggy,Jinbei,Mr3,Foxy vs Mihawk,Magellan,Arlong,Smoker,Roronoa,Gekko,Bellamy

14. Zoro nun ilk kılıç ustasının adı neydi ?

15. Yaratıcı sorulardan biri daha.
Marineford savaşında 2 tarafada takviye yaparsak;

WB Korsanlarına
1- Enel ve 4 Rahip
2- Wapol
3- Arlong ve Tayfası
4- Krieg ve Tayfası
5- Kuro ve Tayfası
6- Belammy ve Tayfası

Denizcilere
1- Magellan
2- Lucci
3- Kaku
4- Jyabura
5- Blueno
6- Kumadori
7- Fukuro
8- Kalifa

Sorular
1- Sonuç ne olurdu ? hangi taraf ne derece zorlukla kazanırdı ?
2- Bir isyankarlık kendi başına buyrukluk olsa hangi tarafta olurdu ?
3- Bu takviye olarak koyduğum kişiler kiminle özel bir vsye girerdi yada sen hangi kişilerle vs atmalarını isterdin ? (savaşta Jimbei vs Moria, Vista vs Mihawk felan olduya onlar gibi)

16. Luffy'nin shin sekai'deki kıyafetlerini nereden bulabiliriz hasır şapka dahil bildiğin biyer varsa söyler misin

17. Moria Px lerin gölgesinide çalıp zombi yapabilirmi ?

18. Luffy normal insanlardan daha hafif olabilirmi elektrik iletmedigi ne göre lastik özelliklerini gösteriyor demektir

19. Lucci nin normal dourikisi 4000'di seytan meyvesi formuna geçince kac douriki oluyodur ve luffy nin normal, g2 ve g3 formlarında dourikisi kactır ve 2 yıl aradan sonra bu formlara b. haki ekleyince, kac dourikisi olur. Cevabımı da yazayım, merak eden olur belki.
Öncelikle sorduğun soru için seni tebrik ediyorum. Bu soruyu ÖSYM'ye başvurup, üniversitelere giriş sınavına Matematik-II'den koydurmaya çalışacağım. Lucci'nin normal Doriki'si 4000 olduğuna göre, Zoan türü Şeytan Meyvesi, kullanıcısının fiziksel gücünü ikiye katlıyor desek, meyveli hali 8000 Doriki eder. Luffy, Lucci'yi yenebildiğine göre, Doriki'si 8000 üzeridir. Ancak zorla yendiği için fazla üzeri değil, olsa olsa en fazla 8250'dir. Luffy'nin normal Doriki'si, 4000, Gear 2 olduğunda 6000, Gear 3'te 8000, iman gücü de eklenince 8250 yapıyor. Şimdi bunların üzerine Haki ekleyeceğiz. Haki'nin Doriki'ye direk etkisini bilmediğimizden, ben yine gücü ikiye katladığını varsayacağım. Hal böyle olunca da, 16.500 Doriki'si oluyor Luffy'nin.

20. luffy 2 yıl aradan sonra enel ile tekrar karşılassa, enelin bi asası vardu onu elektrik ile ısıtıodu, onla luffy'nin b. haki eklenmiş ellerine dokunsa veya luffy asayı tutsa herhangi bir sıcaklık hisseder mi ?

21. Luffy kairosekiye dokununca bi mallık geliyor ama diğer kullanıcılarda(Örn:Ace) öyle birşey olmuyor bi sebebi var mı?

22. Naruto neden 555'den 559 atladı aradaki bölümler çevrilmedimi? yoksa o bölümler yokmu

23. Eichiro Oda animatörlere karışıyor mudur? Yani burayı yapamamışsınız, ileride böyle böyle yapacağım gibi?

24. Shiciler para alıyor mu hükümetten?

25. cp9 daki yoyoi(gibi birşey)diyen adam jirayanın hareketleri ile benzer şeyler yapıyor. o adam jiraya dan mı esinlendi

26. Marine Ford Savaşı'nda Beyazsakal yanında tayfasını ve Yeni Dünya'dan müttefiklerini götürmese sadece yalnız gitse gücünü sonuna kadar kullanıp Marine Ford'u yıksa Daha kolay olmaz mıydı neden böyle yapmadı? Kendisini tutmasına gerek de olmazdı?

27. Benim Sorum Enel vs Luffy i izlerken Enel beni kimse yenemez diyodu. Bu doğru mu deilmi wb yada shanks vs. kişililer eneli yenemezmiydi yoksa enel yeryüzünü bilmediği için mi böyle bir şey dedi ?

28. bişey sorcam One piece manga bölüm sayısı 1000 olunca bitcek falan diyolar bunun hakkında ne diyosun kesin bişey varmı yoksa devamı glebilirmi

29. Şimdi biliyorsun 1'den 11're kadar One Piecenin filmi var peki bu filmlerin yapılması için para odanın cebindenmi çıkıyor yoksa animasyon şirketindenmi ?

30. abi aokiji meyvesinden nasıo etkilenmiypr. Adı üstünde buz. Yani su.

31. senin en nefret ettiin karakter hangisi ?

32. hocam önceki senelerde de manga bu kadar ara veriyor muydu,yoksa bu sene ipin ucunu kaçırdılar mı ?

33. tayfadakiler son halleriyle kacar dev alabilir?(ortalama bi marine devi.Luffu 10 dev felan mesela daha cok alir ama

34. Ben manga okumuyorum ama çok merak ediyorum zoronun kapalı gözü açılıyor mu?

35. mangaka luffy nin bir aşk meşk ilişkisi yaşaması hakkında yorum yaptımı

36. Brook' un saçları ne zaman dökülük kel olacak?

37. Kafayı yiyeceğim ya. Bu uchihalar meydanda da senjular nerede ? Namizkazeler nerede ? Uzumakiler nerede ? Nerde bu devlet, nerde bunca klan, nerde bunca insan?

38. "Don" ne yahu ? gülesim geliyor bazen

39. Caribou balıkadam mı?

40. One Piece'de hiç Otomobil göründü mü ? Görünmediyse bu kadar teknoloji varken neden Otomobil yok ?

41. Sanji nin diable jamble tekniği kaç derecelik bir ısıya sahiptir ?

42. Abi bilgin var mı bleach anime ve manga hangi günler çıkıyor?

43. Beyazsakal niye denizci ceketine benzer bişey giyiyor? Denizcilerle bi bağlantısı olabilir mi (eskilerden)? Bu yüzden KK olmaması?

44. Smoker sen ne yapacaksın peki ileride Luffyle aran iyi gibi gözüküyor.Hayatını kurtardı sonuçta. Tayfaya karşı ne yapacaksın.(sana göre)

45. One Piece Geçtiği Yüzyıl ?

46. smoker animede başlarken (müzikli kısımda) jimbei hiç görünmüyor sebebi sence ne olabilir

47. Ben bu Pell'in nasıl ölmediğini anlayamadım.! Açıklayabilir misiniz?

48. Luffy okuma/yazma biliyor mu?

49. smoker kardeş seninde kafana takılan bir soru oldumu bu güne kadar. ikilemde kaldılığın oldumu yani ?

50. Mesajların tarihlerinde bir sorun mu var? Yoksa ben mi kafayı yedim

51. Smoker bu Luffy'nin ada yıkma mevzusu noldu?Shirley görmüştü?Adayı yıkmadı ama?Anlamadım vallahi.
Benim ilgimi çekenler bunlar. One Piece'in hayal gücüne katkısını izlediniz. İyi geceler.

Yeni Sorular

1. abi law schibukaimi the eleven supernovamı

2. Beyazsakalın giydiği şey denizci kıyafeti mi? (çok benziyor da)

3. Gol D. Roger denizcilerin kılıç darbeleri yüzündenmi öldü yoksa hastalığı yüzündenmi (Bence hastalığı yüzünden çünkü korsanlar kralı 2 kılıç darbesi yüzünden ölmez)

4. smoker-san sence insanlar shanks dan mı daha çok korkarlar yoksa Dragondan mı ? (korkma derken yani gücünden çekinme)

5. Şimdi Tashigi Smoker'ın bedeninde Smoker'ın kalbi de Law da Law o kalbi keserse yada yok ederse Tashigi ölür değil mi Smoker'ın bedeni Tashiginin ruhu gibi bir şey mi olur?

6. Luffy'nin Marineford'da kullandığı hakiden kaç kişi etkilendi ?

7. Bugüne kadar Buggy'yi hep ayakları yerde iken bedeninin uçtuğunu gördük. Sence parşalandıktan sonra ayakalrını eline alsa uçabilir mi?

8. Smoker , Gorosei dediğimiz 5 yaşlı insan var onlardan biri Yonko ile kapışsaydı mesela WB ile sonuç ne olurdu ? Eğer şöyle bir cevap verirsen mesela WB yenilir o zaman bu Gorosei neyi bekliyor ki ? Eğer WB bile yenilseydi denizlerde korsan olacak adam kalmazdı ?

9. Blackbeard'ın elleri karanlığa dönüştüğünde ellerinden birine hakili yumruk yese ne olur? Yani meyve gücü iptal olup eline darbe mi alır,yoksa herşeyi içine çekebildiğinden hakili yumruğu da etkisiz hale getirebilir mi?

10. Smoker bildiğim herşey yanlış çıkıyor

11. hacı Jinbenin yözündeki yıldırım şeklindeki yara nerde oluyor bi bilgin varmı ? açıklandımı yani ? (İkinci kez sormuştu)

12. shanks ın çocuğu var mı? (Seride 4-5 kez görülmüş biri için ilginç bir soru)

13. smoker sama sana 1 soru karasakal'ın tayfasındaki gemi meyvesini yiyen adam gemi oldugunda batıyormudur?

14. burası daha uygun bölüm yorumları kısmında sormak istemedim smoker merak ettiğim için soruyorum ne iş yaparsın nerelisin kaç yaşındasın vs(öz geçmişini anlat der gibi oldu sanki)

15. Tayfadan birisi ölse sence kim olur? (Zoro cevabını verdim, akabinde aşağıdakini sordu)

16. Zaten serinin 4/3ünü sakat geçirdi.Onun haricinde Usopp olamazmı?

17. anime de zoro ve sanji de hakkı var dedi luffy bu konuda daha once tartısmısdık. zoro ve sanji seri daha haki kullanmadı bu konu da nasıl bir yorum yapabiliriz luffy guvenek mi?

18. Smoker,ozkutlesi sudan kucuk bisey meyve yese suda batarmi?

19. Smoker OP'de nişancılık gibi yetenekler babada oğula mı geçiyor

20. One piece hazinesi Grand Line nin sonunda raftelde eğer raftel Grand Line'nin sonu ise ve dünya'da yuvarlak olduğuna göre Raftelin ileriside olması lazım yani raftele kısa gidiş yolu olması lazım

21. kuma'yı veganpuk sayesindemi dünya hükümetinin kontrolune gecti ve gözleri o yüzdenmi yok

22. bu D. ler özel diyorlar mesela sanji'nin çocuğu olsa adına D. koysa oda özelmi olur

23. son mangada franky laser atınca aklıma geldi. Acaba kaç şişe kola götürüyordur

24. odanın nedir ?

25. Brook keman'ı neresinde gizliyor biliyormusun?

26. Smoker Shichibukai olmak için korsan olma şartı var mı ? (Bağ-Kur'dan emekli olmaya çalışıyor gibi hissetmiştim zamanında)

27. Smoker, Sengoku'nun Buster Call gönderme yetkisi var mıydı?

28. smoker hiç kral ve mantra hakisini gördüm fakat zırh hakisini görmedim zırh hakisini gösterecek bi video koyarmısın

29. spoiler nasıl yapılıo ?

30. ben manga anime ilişkisini anlamadım mangada law shichibukai olmuştu animede olmadı ilerdemi olcak yoksa olmayacakmı?

31. wb vs roger denk dendi ama wbnin güç hırsı yoktu tek istediği bir aileye sahip olmaktı.ben rogercıyım çünkü ne derlerse desinler roger kral olmuş bir adamdır roger diyorum ben.

32. Smoker benim bilgi dağarcığım ne kadar?

33. Luffy'nin kullandığı g2 formunu normal bir insanda kullanabilir mi çünkü yanlış hatırlamıyorsam Lucci şöyle diyordu "Normal bir insanın bedeni patlardı ama sen lastik adam olduğun için bedenin dayanıyor"

34. Kabuto böceklerimi yoksa One Piece mi hangisi daha süper?

35. Buggy dikey kesilebiliyor mu?

36. Müsaitsen Gantz'ı çevirebilirmisin ? 348 den sonrasını aylardır çeviren yok

37. Brook'un "orası" gerçekten yok mu?

38. Şeytan meyvesini ısırmak yerine yalasakta güçlerini elde edermiyiz ki ?

39. bende merak ettim bilen varsa cevaplasın lütfen (Herhangi bir alıntı falan yapılmamış, üzerinde soru sorulmamış)

40. Luffy şapkasına zarar verilince mi yoksa tayfasına verilince mi daha çok sinirlenir ?

41. Crocodile'yi küçükken timsahların bulduğu doğrumu

42. gecko moria'da zombimi çok benziyorda

43. Robin ve Nami ölücekler ama Sanji'nin sadece birini kurtarma şansı veya zamanı var hangisini kurtarır?

44. Franky nin omuzlarında ki BF-37 Nedir ? (Bir Kastamonu faciasına daha çok yaklaşmışız)

45. smoker kaç gündür cevap vermiyo diyecem ama kızacak bana zorundamıyım istersem hiç cevaplamam falan der diye korkuyorum

46. smoker sence serideki en güzel en sexy kız kimdir.

47. Biraz kişisel bir soru olacak ama One Piece takipçilerinden Usopp'a uyuz olanlar çok fazla. Senin de sevmediğin bir karakter mi?

48. Smoker Sanji denizkızlarını görünce işte benim All Blue'm hayalim gerçekleşti falan diyor. Şimdi Sanji'nin hayali bu muymuş yoksa sapıklığından mı öyle dedi anlayamadım ?

49. Sana güvenilip,soru sorulması nasıl bir duygu ?

50. sabonun kardeşi olan velet dof degil mi ?

:D Yanlız bende soracaktım 16.cı soruyu sesi erkek ama kadın gibi giyinmiş hatta bir ara göğüslerinin olduguna şahit oldum :D

yorum yazabiliyormuyuz :
bu soruya bittim:D

yorum yazabiliyormuyuz :
bu soruya bittim:D
Bende
38. Şu lanet ezık smoker mıdır nedir cok gereksiz bir karakter ilerde luffy gibi biri bu Kamili kac dakikada yener pardon pardon kac saniye dicektim ?

Şu soruya çok güldüm kendi kendime Yav he - he deyip geçtim:D

buslu

super sorularmis acaba sayfa 400 lere gidince ne sorular gelir daha :D

Soru 40'ı soran kişi seriyi 3 defa daha izlesin derim ben :hhh:.
44. Birşey sormak istiyorum.Ben manga izlemiyorumda One Piece de 496. bölümdeyim. Acaba premium kullanarak One Piece in İlerlemis bolumlerini izleyebilirmiyim ?
Bunu diyene laf yok. Knight ne yaptın gençlere sen :D.
Soru 46 ilginç bir ara kafa patlatmıştı site o konuya zaten :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık