Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Seçim Gündemi

'Genel Sohbet' forumunda Smoker tarafından 2 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

Oyunuzu kime vereceksiniz?

1. Meral Akşener

38 oy
    15.3%
  2. Muharrem İnce

149 oy
    59.8%
  3. Recep Tayyip Erdoğan

35 oy
    14.1%
  4. Selahattin Demirtaş

9 oy
    3.6%
  5. Temel Karamollaoğlu

3 oy
    1.2%
  6. Diğer

15 oy
    6.0%
  1. Master of Puppets Garugaçumon

Master of Puppets (Garugaçumon)
    Mesaj Sayısı 3,076
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Konuda hala şu herifle tartışanlar var :D Adam istediği lafı cımbızla çekip ona göre tartışıyor. Karakteristik özellikleri belli, riyakar ve iftiracı. Has adanalıyım demiş de bana dedesi dergahların arkasına saklanıp savaştan kaçanlardanmış gibi geldi. Biz de oraların çocuğuyuz, böyle her lafa ayrı oynayan adamın ağzının ortasına vururlar siyasi karakteri ne olursa olsun.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 8,943
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Adil Öksüz'ü parlatıyorlar tekrardan. Sabah Almanya'da görüldüğüne dair haber yapıldı. Birkaç saat sonra eşinin Abd'den fotosu çıktı. Şimdi de kardeşinin Abd bayrağını öperken yakalanan fotosu. Tesadüfler silsilesine de bakın hele! Bu hükümet cidden şeytana pabucu ters giydirir. Koray Aydın birkaç hafta öncesinden seçime 10-15 gün kala Adil Öksüz'ü Türkiye'ye getirecekler demişti. Onun üzerinden iftiralar attırmak için yani. Gidişat da onu gösteriyor zaten.

3. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 8,943
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Ha asıl önemli mesele ise gündem değiştirme çabası. Dün Erdoğan'ın toplantısından gizli görüntüler çıktı. Çok acayip şeyler söylemiş orada. Milletin dikkatini başka yerlere çekmeye çalışıyorlar.

4. Will of D. 卐 ϜϓſϞ 卐

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 8,943
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Saçmalıklar gelmeye devam ediyor. Erdoğan, Demirtaş'ın Trt'de 10 dakikalık konuşma yapabilmesi için Ysk'ya talimat verdiğini söyledi. Abi olaya bakar mısınız? Bu nasıl bir saçmalıktır lan? Kimbilir başka ne talimatlar verdin sen bunlara? Hak hukuk nerede lan nerede? Ya biraz bilinçli bir ülke olsaydık şu mevzudan dolayı ülke yıkılırdı yahu ülke. Pes vallahi cidden pes.

6. Sogotoh Gevşek Karakter Sevenler Lobisinden

7. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 7,426
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Ciddi anlamda rezillik ben bile gidip oy başında duracağım gerçi ne kadar işe yarayacak bakacaz :bilmem:

8. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 8,943
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Sandık başında durmak farz oldu artık. Adamın tek derdi sandık görevlilerinde çoğunluğu sağlayabilmekmiş. Aşırmak daha kolay olacak tabi o haliyle. Özellikle vurgulayarak "Seçim sandıkta kazanılır." derken bunu kastediyor zaten. :S

9. Monkey D. Luffy Adamkuri/Katadam

Monkey D. Luffy (Adamkuri/Katadam)
    Mesaj Sayısı 7,523
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Partiye bir üyeliğin falan var mı? Senin kadar bir görüşü bu kadar savunan, karşı tarafı sürekli suçlayan bir normal vatandaş görmedim.

Bu kadar uğraşmanın bir amacı olmalı çünkü? Ben MHP'liyim diyip MHP'li gibi davranmıyorsun hiç. Çok ilginç. Bin tane MHP'li tanıdım ama senin gibi görüşleri olan ve karşı tarafa bu kadar saldırıp bir kişiyi bu kadar savunanını görmedim hiç.

Edit: bu arada ister üye olursun istersen istedigin görüşü savunabilirsin. SAdece garip geldi onu yazdım.

10. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,387
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Almanya da mümbiç-pyd görüşmesi yapıldı.Belki de onlarla anlaşıp şunu bize verin diye bilirler.Tabi alamanlar pyd ye el sürdürmez.Türkiye de yanımızda kalsın derler.Biz boş arazi bombalarız daha önce yapıldığı gibi,onlarda öldük der.Sonra geri çekiliriz ''kahraman'' olarak.Ver gazı eyyyy diye gelsin oylar.Arka plana bakan yok.Habertürk de paylaşmış kayınbiladeri bayrak öpüyor öksüzün.Karısı abd nin zenginlerinin yaşadığı yerde yaşıyormuş falan.1 şey için çok şey veriyoruz da halk kek yiyip yuvarlanma derdinde :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 6, Ziyaretçi: 5)

1. Leffwn,
  2. Death Knight,
  3. Miora,
  4. Lordianp,
  5. Mirai
Yukarı Çık