Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Scratchmen Apoo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 62 30.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 139 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    201
Zoroşu iyi kesti. Bizim hamam oğlanı Zoroş kesiği nerden yedik falan diyor bi de aciz kaldı. Neyse ki her mazlumun bir kurtarıcısı vardır ki Kid geldi. Ama Apoo çok zorlu bir rakip. Bakalım ne olacak.

Yiğit adamlara diz çöktürmüş bazı karakterlere de iki bölüm boyunca kaçmasını sağlamış kdkdksk
Ama canı cehenneme orası ayrı.

Zurnacı Apoo dürümleriyle milleti coşturuyor :D
Bizimkilerse daha hala saldırı nerden geldi nasıl bir yetenek tırı vırı diye oyalanıyor bunlara her şey müstehak...

Şelale ve bariyer meyvesiyle birlikte serinin en büyük güç unsurlarından biri.3 antik silahın bunlar için yapıldığını düşünüyorum.Özellikle gelecekte Apoo gibi biri tarafından zurnalanmamak için. :D

Zamanında @Dattebayo..! 'da söylemişti tekrar söyleyelim bu forumda ve genel OP fandomunda en itici isimler günübirlikçilerdir bu adamda bunun en büyük kanıtıdır.Birkaç ay öncesini hatırlıyorum 980. bölüm çıktığı zaman Yonko seviyesi diyen mi dersin en güçlü süpernova diye Youtube'a bölüm incelemesi atanlar olsun baya şişirmişlerdi kendisini.Az önce 988. bölüm spoilerlarını okudum sadece tek bir cümle ile Sanji King'den güçlü diyen birçok kişiye rastladım.

Zamanında @Dattebayo..! 'da söylemişti tekrar söyleyelim bu forumda ve genel OP fandomunda en itici isimler günübirlikçilerdir bu adamda bunun en büyük kanıtıdır.Birkaç ay öncesini hatırlıyorum 980. bölüm çıktığı zaman Yonko seviyesi diyen mi dersin en güçlü süpernova diye Youtube'a bölüm incelemesi atanlar olsun baya şişirmişlerdi kendisini.Az önce 988. bölüm spoilerlarını okudum sadece tek bir cümle ile Sanji King'den güçlü diyen birçok kişiye rastladım.
Onların çok büyük kısmı ironi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık