Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Scratchmen Apoo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 62 30.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 140 69.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Apoo hor görülüyor kaido-sama dedikten sonra ama Kizaru'ya alay ederek saldırmaktan çekinmeyen biri. Cehalet değilde cesaret ve merak ile bunu yapmış biri.

Kaido'ya korkarak biat ettiğine ihtimal vermem. Büyük ihtimal planları var. Hatta Hawkins ve Kid ile bile bütün bunları planlamış olabilir. Belki de Kid bile numaradan dayak yemiştir. Büyük bir oyun var ortada. Yoksa bu kadar süpernova'nın bir kerede güme gitmesi şaka gibi.

İş ve umut var Apoo'da daha:D

Adamın hası.
Kimsede atar yapmaya dahi cesaret yokken bu adam Kizaru'ya dalıyordu.:a:Hem de Kizaru onu görmeyip farketmemişken bile amiral görüp saldırayım diye bekliyordu.

Biat etti Kid farkı gösterdi diyorsunuz da Apoo zaten Kid'e bir ayar çekmiş.Kid eskisi gibi diş bileyemiyor biraz geri çekiliyor.Gücünü gördüğü için eskisi gibi bodoslama dalmıyor direk.

Adamın hası.
Kimsede atar yapmaya dahi cesaret yokken bu adam Kizaru'ya dalıyordu.:a:Hem de Kizaru onu görmeyip farketmemişken bile amiral görüp saldırayım diye bekliyordu.

Biat etti Kid farkı gösterdi diyorsunuz da Apoo zaten Kid'e bir ayar çekmiş.Kid eskisi gibi diş bileyemiyor biraz geri çekiliyor.Gücünü gördüğü için eskisi gibi bodoslama dalmıyor direk.
Yahu bizimkilerin hepsi Sanji Zoro Luffy Aokiji'ye daldı. Öyle vur kaçta değil hani. Apo vurup kaçabileceği sanıyordu. Neyse kesin konuşmayayım. Ama bu adam Kaido'dan korkupta ona biat ettiyse Kid'i arkasından o ara bıçaklamış olması bile sürpriz olmaz. Direk Kid'i sunmuştur sonrada.:S

Yahu bizimkilerin hepsi Sanji Zoro Luffy Aokiji'ye daldı. Öyle vur kaçta değil hani. Apo vurup kaçabileceği sanıyordu. Neyse kesin konuşmayayım. Ama bu adam Kaido'dan korkupta ona biat ettiyse Kid'i arkasından o ara bıçaklamış olması bile sürpriz olmaz. Direk Kid'i sunmuştur sonrada.:S
Onlar aptallığından daldı cahil cesareti. :D Apoo amiral olduğunu ve çok güçlü olduğunu biliyordu.Sadece gücü ne kadar uçuk onu merak etti.Mihawk gibi gücünü test etmek istedi ama 1 km öteden yapmadı tabii bunu birde orası var.

Onlar aptallığından daldı cahil cesareti. :D Apoo amiral olduğunu ve çok güçlü olduğunu biliyordu.Sadece gücü ne kadar uçuk onu merak etti.Mihawk gibi gücünü test etmek istedi ama 1 km öteden yapmadı tabii bunu birde orası var.
Apoo bildiğin vur kaç yaptı. Neyi tartışılıyor anlamadım::S Bizimkiler Amiral'in gücüne zaten Aokiji ile şahit oldular. Hadi o zaman aptallık diyelim. Eee Kutsal Ejder'in çevresinde sıralanan bu Novalar değil miydi? Sonrasında o Kutsala saldıranlarda bizimkiydi. Vurup kaçtığında olay bitti. O kadarını sırtlanda aslana yapıyor.

Son düzenleme:
Apoo bildiğin vur kaç yaptı. Neyi tartışılıyor anlamadım::S Bizimkiler Amiral'in gücüne zaten Aokiji ile şahit oldular. Hadi o zaman aptallık diyelim. Eee Kutsal Ejder'in çevresinde sıralanan bu Novalar değil miydi? Sonrasında o Kutsala saldıranlarda bizimkiydi. Vurup kaçtığında olay bitti. O kadarını Sırtlan'da Aslan'a yapıyor.
Kutsala saldırmak karakter meselesi bir gösterge değil.Bizimkilerin haberi yok peşlerine amiral takılacağından.Ha gerçi buradan luffy cesaret edemez anlamı çıkmasın onu demiyorum.Luffyde 2 sene önce saldırırdı ama kutsala onu bilerek saldırmadı.Benim dediğim şu Apoo Luffy ve Zoro gibi biraz bu konuda.Cesareti var.Bunlara belki Kid de eklenebilir.Ama diğer novalar cesaret edemezdi bence.Law şimdi bile kaçıyor.

O kadar sevilen Drake karşısında Kizaru'yu bulunca dalmayı geçtim korkudan ecel terleri döküyor.

Kutsala saldırmak karakter meselesi bir gösterge değil.Bizimkilerin haberi yok peşlerine amiral takılacağından.Ha gerçi buradan luffy cesaret edemez anlamı çıkmasın onu demiyorum.Luffyde 2 sene önce saldırırdı ama kutsala onu bilerek saldırmadı.Benim dediğim şu Apoo Luffy ve Zoro gibi biraz bu konuda.Cesareti var.Bunlara belki Kid de eklenebilir.Ama diğer novalar cesaret edemezdi bence.Law şimdi bile kaçıyor.

O kadar sevilen Drake karşısında Kizaru'yu bulunca dalmayı geçtim korkudan ecel terleri döküyor.
Ben Drake'i savunmuyorum. Ama Apoo dediğin adam Luffy ve Zoro'nun yanından geçemez. Luffy ve Zoro Kaido'ya korku ya da aldatıp arkadan saldırma gibi sebeplerle biat etmezler. Apoo'nun olayı abartılıyor. Bence Hawkins'in yaptığı daha büyük bir olay.

Son düzenleme:
Ben Drake'i savunmuyorum. Ama Apoo dediğin adam Luffy ve Zoro'nun yanından geçemez. Luffy ve Zoro Kaido'ya korku ya da aldatıp arkadan saldırma gibi sebeplerle biat etmezler. Apoo'nun olayı abartılıyor. Bence Hawkins'in yaptığı daha büyük bir olay.
Law ile beraber plan yaparak dalan Luffy mi cesaret etmeyecek? O eski Luffy idi, Zoro yapmaz bak, serinin başından beri tek dalarım ölürsem buraya kadarmış diyen bir kral o. Law ışınladı Red Hawk çaktı, bunları es geçmeyelim.

Ellerine sağlık Smoker. Apo'dan çok bir halt çıkmaz gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık