Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter

Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter?

• Kullanılan toplam oy
    104
Shoujo seven gençleri fethedermi bu çaban bilmiyorum ama bundan çok daha az efor sarfedip ultra toriko-fan alemine çekebilirsin yaoi seven arkadaşları. Bir oralarada dadan derim kardeşim Toriko sevilecek Toriko okunacak en değerli olacak bütün kalplerde filizlenecek Toriko sevdası felsefeni oralarda çok daha rahat yayabilirsin:D

Birde Op fanı olduğum için ben benim gibi arkadaşlar başka serilerden karakterlerin yüzüne bakmayız ama genede şu listede Zaraki olsaydı içimizden birkaçı ona oy verirdi diye düşünüyorum hele hele az daha bekleyip yakın zamanda gerçekleşmesini umduğumuz Zaraki girişini koyarsan tadından yenmez bir anket olur
Yaoi piyasasını iyi biliyorsun sanırım, yaoi seven arkadaşların da varmış madem senin de katkıların ve geniş çevren sayesinde daha da genişletiriz Toriko alemini, benim için problem yok. :D Bunun dışında OP fanı olduğunu ve gözü kapalı oy verip diğer karakterlerin yüzüne bakmadığını beyan edip şu lafını yediğin için ayrıca tebrik ediyor, kutluyorum seni;

Burası korsanfan değilde şekerkızcandyfan olsaydı gene shanks alırdı bu anketi. Bazı şeyler gözardı edemeyeceğiniz kadar açıktır, Shanks'ın karizması ve girişide onlardan biri.

One Piece fan sitesinde Shanks alır bu anketi ama gerçek karizmatik girişin Jirou olduğu objektif bir gerçekliktir, kimseyle tartışmaya girmem bu konuda. :cool:
Bu nasıl bir ön yargıdır. Objectif gerçeklik ne oluyor. Karşındakileri dinlemeye tahammülün yok birde insanları yargılıyorsun.

Ben Shanks ı seçtim ve Objektif bir gerçeklik değil yani?

Daha kimse bişey demeden nedir bu laf atma çaban...

Bu nasıl bir ön yargıdır. Objectif gerçeklik ne oluyor. Karşındakileri dinlemeye tahammülün yok birde insanları yargılıyorsun.

Ben Shanks ı seçtim ve Objektif bir gerçeklik değil yani?

Daha kimse bişey demeden nedir bu laf atma çaban...
Adam haksız mı? :) Burası OP forumu olduğu için Shanks birinci sırada gelecek. Hangi anketi açarsan aç iş OP'ye geldi mi, bu forumda birinci bellidir :) Bana kalırsa da Jirou'nun giriş daha havalı ve en güçlü 3 kişiden birisi olan adam geliyor.

Adam haksız mı? :) Burası OP forumu olduğu için Shanks birinci sırada gelecek. Hangi anketi açarsan aç iş OP'ye geldi mi, bu forumda birinci bellidir :) Bana kalırsa da Jirou'nun giriş daha havalı ve en güçlü 3 kişiden birisi olan adam geliyor.
E ben bütün serileri biliyorum buradaki.
Siz böyle deyince ben sanki op aşkına Shanks'ı seçmişim gibi oluyor.
Hani siz bizi takmıyonuz bir bakıma :/

Shanks da Op aleminde ilk 3'te olaydı olurdu yani. :/

Kimi isterse seçer ona lafım yok ki. Sadece diğer seçen kişilerinkini "Objektif gerçeklik" dışında görmesi sorun.

Bak Minato seçende var Urahara seçende kimse benim söylediğim en objektif derdinde değil yani.

Shanks'ta ilk 3 e oynar şu anda OP de ama anket o değilki. En etkileyici giriş demiş kuran arkadaş...:)

Toriko dışındakileri bilirim ve bence hepsi kendi serisi içinde eşdeğer hareketler , ancak Shanks'ı biraz daha farklı görebilirim çünkü en sevdiğim karakteri durdurdu o durdurmasa herif katliam yapacaktı çok hayırlı bir iş yaptı yani.

Giriş şekli olarak ise Minato 1.cidir çok karizma girdi sahneye.

Yaoi piyasasını iyi biliyorsun sanırım, yaoi seven arkadaşların da varmış madem senin de katkıların ve geniş çevren sayesinde daha da genişletiriz Toriko alemini, benim için problem yok. :D Bunun dışında OP fanı olduğunu ve gözü kapalı oy verip diğer karakterlerin yüzüne bakmadığını beyan edip şu lafını yediğin için ayrıca tebrik ediyor, kutluyorum seni;
Yaoi'nin ne olduğunu gene senin engin bilgin(dalga geçmiyorum lan genel kültürün iyi cidden) sayesinde forumda atmış olduğun mesajlardan birinde gören ve öğrenen biri olarak sana fan toplama konusunda yardımcı olamayacağım için üzgünüm dostum ama sen kimsenin yardımı olmadanda o arkadaşları kendi tarafına çekebilirsin onlarında senin kadar Toriko'ya bağlanacağını düşünüyorum bence bayağı bir ortak noktanız vardır. Karizmatik bir çıkışın ardından alıntılayıp mesajına eklediğin yorumuma gelince, öyle dememin sebebi senin hal, hareket ve tavırların dostum. Haydi yavrum hobba güm güm geçin bunları alayınız op fanısınız o yüzden bu oylar, alayı fanlıktan alayı şaçmalık tek gerçek Toriko tavrın. O tarz birşey yazmasan bende tamamen samimi bir şekilde Jirou'nun girişide gerçekten çok sağlam ama Shanks'ın girişi bana göre çok daha güzel deyip oyumu Shanks'a verir konuyu kapatırdım. Daha önce Toriko ile ilgili yaptığım çıkışlarının alayının nedeni gene senin tavırların. İnan sen böyle çoşmasan ikidebir kalkıpta bu tarz tartışmalar çıkaracak adam değilim ben:D

bu forumda anket sonuçlarını belli olduğunu düşünen arkadaşlar "boykot" uygulasınlar... herkesin tercihlerine saygı duymak lazım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık