Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş sonrasında neler olur ?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Naruto şuan savaşta. Ve bu savaşında artık son vs'lerini izliyoruz. Tabi bu vs'ler epey uzun sürecek gibi görünüyor.

Bu savaş er yada geç bitecek. Bittikten sonra Naruto'nun konusu ne olacak hiç düşündünüz mü ? Yada Naruto bitecek mi ?

Bu kadar tutulan bir manga-anime'yi bitireceklerini sanmıyorum. Bu hem ticari açıdan hemde fanları açısından büyük bir skandal olur. Peki Naruto bitmeyecekse savaş sonrasında konusu ne olacak ? Ben kendim şöyle küçük bir teori düşündüm.

İlk önce şu bilgiyi hatırlatayım :

İçibi'den kyuubi'ye kadar olan yaratıklar juubi nin bölünmüş çakrasın dan yaratılmış başka birşey değildir ve tabi rikudou sennin tarafından.dünyayı juubi den kurtaran adam olarak rikudou sennin insanlar tarafından tapıldı.ama juubinin çakrası okadar muazzam okadar bozuktu ki eğer jinçuuriki(juubiyi taşıyan kişi)ölürse mühürden kurtulup dünyaya tekrar terör estirirdi.bundan korkarak ölüm döşeğindeki rikudou sennin son gücünü juubi'nin çakrasını 9 parçaya bölüp dünya üzerine dağıtmak üzere kullandı.ve rikudou sennin o çakranın kaldırılmasıyla gerçek vücudu mühürlenip gökyüzüne bijuu'nun gücünün yetişemeyeceği yere uçmuştu.o yer ay dı.

Şimdi burada açıklanmayan olay şu ; Juubi nereden geldi , ve benzeri başka bir güç varmı ? Şuan Naruto tüm kuyruklularla tanıştı ( 1 kuyruklu hariç) ve yeni 6 yolun sennini olacak gibi görünüyor. Bir şekilde 10 kuyruklunun jinchurikisi olursa eğer rikudou sennini bile korkutan bir güce ulaşmış olacak.

Sadece rikudou sennin'in baş edebileceği ve belkide dahada korkunç olan bir güç neden çıkmasın ? juubi'yi kontrol eden Naruto'nun yeni düşmanı belkide daha da korkunç bir yaratığı kontrol edebilen birisi çıkabilir mi?

toprak

Kishimoto bazen saçmalıyor Rikudou Sennin'i çıkartmasın En sonunda ya da Tobi aslında Rikudo imiş gibi bi senaryo yaparak karşımıza çıkabilir diye düşünüyorum Tobi Nagatoda Rinnegan'ı alırken zaten en başından bana aittiler demişti. İlk Rinnegan kullanıcısı Rikudou Sage olduğundan aklıma böyle bişey geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık