Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Savaş Ganimetleri II

Wano'daki beklenilenleri kimler karşılar?

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Selam olsun size korsan fan ahalisi. Daha önce Nami ağırlıklı TL arcı "Savaş Ganimetleri" konumu geliştirerek Wano için güncellemiş bulunmaktayım. Anketli olacak bu arcta; Wano'nun tayfaya katacakları üzerine tartışma konusu olacak bu. İlk konuda acemiliğime denk geldi oylar değişebilirdi, bu sefer kalıcı oylarla bir öngörü konusu olsun istiyorum.
TL arcında büyük güçler alan Nami'den gelişim konusunda beklentim olmadığı için yazmadım. Aynı şey gelişimini kestiremediğim Brook ve Chopper için de gerekli. Geçelim konumuza.

1- Monkey D Luffy
Luffy'nin Wano kehanetlerince ve Oda kalemince Kaido'yu indirmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ama Kaido karşısında birkaç vuruşla başladığı mücadelede ne kadar çaresiz olduğunu gördük. Luffy'nin Wano boyunca gelişeceği esas olaylar aşağıya yazılı. Wano'da Luffy'e bu ganimetler gelir mi?

- H.haki
- B.haki
- Meyve özellikleri

2- Roronoa Zoro

Wano ile beraber en büyük beklenti Zoro'da yoğunlaştı dersek abartmış olmayız. Her gece antreman yapıp güçlenmek için ilgisini çeken şeyleri ifade eden sağkolumuz; Wano'da beklenilen ganimetleri alacak mı?

- Yeni bir kılıç
- Şeytan formunda bilinç
- Ateş kesmeyi veya elementel başka bir durum geliştirme
- Kapalı gözün ardındaki sır
- H.haki

3- Vinsmoke Sanji

Canavar üçlünün sonuncusu Sanji elinde bir silahla Wano'ya geliyor. Wano'da toparlanması ummak boynumuzun borcu. Gelişimi sadece suitte sınırlı kalmayacak diyenleri şunları yapabilir mi sorusuyla yalnız bırakıyorum.

- Suit kuşanma ve hızlı uyum
- B.hakide iyi bir gelişim
- DJ den güçlü bir teknik

4- Usopp

Usopp, bildiğimiz üzre; gökyüzü adasındaki kadranları alan yani silah olarak kullanabileceği materyalleri değerlendiren mucit. Şimdi Usopp'un Op evreninin madeni olarak en zengin yerlerinden biri Wano'da; kendine silah yapması beklentiler arasında.

- B.haki öğrenmesi
- Yeni silahlar yapması

5- Franky

Franky, Wano gibi kırılmayan taşların üretim yerinde bir marangoz çırağı. Yarı deli yarı dahi biri olduğunu bildiğimiz üzre Franky'den beklentiler var, vardır, vardır herhalde, olsun lütfen. Çünkü bu adam tayfanın canavarlarından hemen sonra gelen isim.

- B.haki
- En sert cyborg
- Yeni bir saldırı tekniği

6- Nico Robin

Dahi Nico Robin'den ilginç bir beklentim var arkadaşlar. Wano'da şeytan meyvelerinin atasını gördük. Ama meyve ve güçlerini tuhaf kullanıyorlar. Bilgileri stabil değil. Nico Robin'in uyanış hakkında bir şeyler öğrenebileceğini düşünüyorum. Ve hatta bunu duyarak değil de Wank ponegliphinden elde edebilir gibi geliyor bana. Bilgi elbet toplayacaktır. Ne de güzel olmuştur geyşalar içinde.

- Meyve uyanışı

Tüm tayfanın yolculuğunu takip ettiğimiz için; Kf'ye üye olmadan önceki ruhunuzu arıyorum arkadaşlar.

Luffy'nin bu üç gelişimi de göstereceğini düşünüyorum.

Zoro'nun h.haki ve şeytan formunda bilinç için erken olduğunu düşünüyorum.

Sanji'nin suit ve yeni bir teknik alacağını, b.hakisinde bu arc çok fazla ilerleme olmayacağını düşünüyorum.

Usopp'tan beklentim var. B.haki öğrenebilir bence.

Franky, b.haki öğrenmezse ayıp artık. Ama öğrenmeyecek gibi.

Robin'in ki uçuk olmuş. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık