Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

Carlsen - caruana arasında oynanacak dünya satranç şampiyonası yarın saat 6 da başlıyor. 12 maç üzerinden üstünlüğü sağlayan turnuvayı kazanacak . Günde 1 maç oynanacak . Favori carlsen ama belli de olmaz caruana da şu an onun karşısına çıkabilecek en iyi oyuncu . Teorisi ve ev hazırlığı çok iyi aynı zamanda carlsen e en yakın eloyoda o sahip . Karjakinden çok daha iyi bir turnuva çıkaracağına eminim . Ama şunada değinmek lazım carlsen iyi bir sene geçirmedi ve karjakine bile clasic partide üstünlük kuramamıştı ve bence bu ona iyi bir ders oldu başkalarının aksine bu maça çok iyi hazırlandığını düşünüyorum. Aynı zamanda şu anki dünya şampiyonu olması ve bu ortamı senelerdir deneyimlemiş biri olarak caruana dan 1-0 önde başlıyor turnuvaya . Clasic partide işi bitireceğini düşünüyorum. Zaten bitmezse hiç sansı yok caruana nın . Blitzde bullet de darma duman olur. Carlsen 30 saniye süresi kaldığında bile mükemmel oynayabiliyor. Her ne olursa olsun güzel bir turnuva bizi bekliyor . Carlsen e %65 caruana ya %35 şans veriyorum . Tosuncuk eğer dersine çalıştıysa affetmeyecek ve kaybetmesini istemem çünkü gerçekten ondan daha iyi bir oyuncu henüz yok. O koltuğu bırakmak için çok erken olur . Her neyse bilmeyenlerede ufak bir özet geçmiş oldum bakalım nolucak görücez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık