Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satılık Anime/manga Ürünleri

'Diğer' forumunda Shanks le Roux tarafından 16 Ağu 2015 tarihinde açılan konu

1. Shanks le Roux Capitaine

Shanks le Roux (Capitaine)
    Mesaj Sayısı 987
    Üyelik Tarihi20 Ara 2014
    Merhabalar.
    Elimde bulunan anime/manga temalı ürünleri satışa çıkartıyorum. Koleksiyonumun büyük bir kısmını sattım, kalanları da elden çıkarmak istiyorum.
    Fiyatları düşük tutacağım, en kısa zamanda forumdan tanıdık birilerine satma taraftarıyım. Elimdeki ürünler, fotoğrafları ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

Ürünler yüksek kondisyondadır, yıpranma vs yoktur. Açıkçası sıfırdan farksız denilebilir.

Naruto Manga (Gereklişeyler Yayıncılık) 1-10. Ciltler : 50 TL
    Fotoğrafta tüm ciltler görünmüyor ama 1-10 tüm ciltler sete dahildir. Yani cilt başına 5 TL.

Monkey D. Luffy Red-Hawk Savaş Figürü : 65 TL
    İngilizce Manga'lar (One Piece, Naruto, Bleach, Slam Dunk) -Viz Media- : Tanesi 25 TL (Tüm set alınırsa 250 TL]

Figür bu kış Hong Kong'dan 17 Sterlin'e getirilmiştir.

Attack on Titan Manga (Gereklişeyler Yayıncılık) 1.-2. Ciltler : 10 TL

Toplu alımlarda indirim yapılacaktır.
    İstanbul içi elden alışveriş önceliğimdir. İsteğe bağlı olarak sanalpazar ilanı açılabilir ve ya eft sonrası aynı gün kargolanıp takip no atılabilir.

Son düzenleme: 16 Ağu 2015
  2. Shanks le Roux Capitaine

Mesaj Sayısı 987
    Üyelik Tarihi20 Ara 2014
    Anime/Manga temalı ürünler haricinde fantastik evrenlerle ilgili satışta olan ürünler ise aşağıdadır.

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi (Yüzük Kardeşliği, İki Kule, Kralın Dönüşü) Kitap : 45 TL [SATILDI]

Percy Jackson ve Olimposlular Tam Seri + Melez Dosyaları (6 Kitap) : 45 TL [SATILDI]

Taht Oyunları Serisi İlk Kitabı : 15 TL

Son düzenleme: 31 Ağu 2015
  3. Shanks le Roux Capitaine

4. Shanks le Roux Capitaine

Mesaj Sayısı 987
    Üyelik Tarihi20 Ara 2014
    Percy Jackson ve Olimposlular + Melez Dosyası seti satılmıştır. Diğer ürünlerin satışı devam etmektedir.

5. Shanks le Roux Capitaine

Mesaj Sayısı 987
    Üyelik Tarihi20 Ara 2014
    Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi @Leşker adlı arkadaşımıza satılmıştır. Diğer ürünlerin satışı devam etmektedir.

6. kör topal hehühüğ

kör topal (hehühüğ)
    Mesaj Sayısı 1,410
    Üyelik Tarihi28 Tem 2015
    Baya ucuzmuş. Percy serisini 45'e sattığını görünce şok oldum satılmamış olsaydı alıcaktım. Neyse şansım yokmuş :(

7. Shanks le Roux Capitaine

Mesaj Sayısı 987
    Üyelik Tarihi20 Ara 2014
    Sanalpazar üzerinden 55'e satıldı Percy Jackson Seti ve Melez Dosyaları, bu fiyatlar Korsanfan üyelerine özel.

8. Shanks le Roux Capitaine

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık