Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    358
Şu içine kapanık olma huyundan biraz vazgeçse ortalığı toza dumana katacakta, reis açılamadı bir türlü.

Amiral olur.

Sağ kol amiral arası bir şey olur ellam.
Sağ kol diyeyim.

Sanji daha bütün gücünü göstermemiştir.
Mağlum hızını daha yeni oven karşısında gördük. Babasının karşısında kullandığı teknikleri de başka yerde kullanmamıştı diye hatırlıyorum. O yüzden daha gösterebileceği çok şey var.
Müttefikler falan kuru kalabalık. Serinin final arkında asıl şovu bizim üçlü yapar Enies Lobby'deki gibi. Amirale garanti gözüyle bakıyorum ben Zoro ve Sanji için. Yoksa büyük hayal kırıklığı olur.

Müttefikler falan kuru kalabalık. Serinin final arkında asıl şovu bizim üçlü yapar Enies Lobby'deki gibi. Amirale garanti gözüyle bakıyorum ben Zoro ve Sanji için. Yoksa büyük hayal kırıklığı olur.
Tabi sende haklısın. Doğal olarak bu üçlü ortalığı dağıtacak. Biraz da suit’in içinden çıkacak şeyi bekliyorum. Eğer cidden tatmin edecek bir şey çıkarsa amiral neden olmasın.
valla reis elimde değil :(
Luffy seri sonunda yonko seviyesi veya çok çok az üstü olur. Zoro’da amiral olur gibime geliyor. Sanji’de amiralliği zorlar belki ama suit’i bekliyorum be çiköftem.
Haydaaa reis şaşırttın hepimizi :D
Valla reis sanji fanıyım ama sanji’yi seviye olarak fazla yüceltmem:D daha çok yaptığı kahramanlıklarla övünürüm. Bakalım suit hele bi çıksın da ortaya Oda şaşırtabilir belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık