Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye?

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Mr.Bushido tarafından 6 Kas 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

1. Yonkou

2. Amiral

3. Sağ kol

4. Sağ kol altı.

5. Diğer. (belirtiniz)

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 6,637
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Denizciler vs bizim tayfa olsa Fujitora'nın denklemde denizcileri yanında yer alacağını hiç sanmıyorum. Amiral olalı 2 yıl olmamış adam rezil şeylere tanık oldu. İnandığı bir adelet alternatifinde denizcileri bırakacağını düşünüyorum.

2. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,139
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Bu mümkün, adam o gözlerden boşuna vazgeçmedi. Yeni Flet Admiral olur ve denizcileri WG'nin yönettiğinin aksine olması gerektiği hale getirmesi de olası.

3. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 6,637
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    WG'de bir devrim olursa bu mümkün olur. Yoksa Akainu'nun inmesini geçtim Gorosei buna izin vermez zaten.

4. Monkey D. Chris I'm the one who'll decide where ı die !

Monkey D. Chris (I'm the one who'll decide where ı die !)
    Mesaj Sayısı 3,434
    Üyelik Tarihi4 Eki 2019
    Ödül anlaminda demistim. Hani 100 gibi komik ödül var ya.

5. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,527
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Silahlanma hakisinin zayıflığını ortadan kaldırıcak bir meyve, kodumu oturtacak. Diable jambe'a güç katıcak.
    Marco'nun meyve Sanji'ye yaramaz.

6. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 6,637
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Hızına hız, ayaklarla dövüşe çok uygun, uçma sağlıyor, darbe alma riski yok. Sanji de bi patlamalı haki öğreniversin seri sonuna kadar. :D

7. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,139
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Dressrosa'da Usopp'a yaptığını Wano'da Chopper'e yapacaktır. Wano'da Samuraylar ve Zoan meyveli karakterler çok. Buradan Zoro ve Chopper'i öne çıkaracağını düşünüyorum.

8. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,139
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Sadece WG'de değil bütün dünyada büyük bir yıkım ve değişim olacak.

9. Antagra Üye

Antagra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,001
    Üyelik Tarihi13 Ara 2019
    Amiral versusu olacaksa Zoro fujiyle olur.İlk gördüğü andan beri fujiyi tetikteydi kapıştılar bile sonra.İkiside kılıç kullanıyor.Gerçi fuji kılıç+meyvede neyse
    Kizaru sanji güzel eşleşme.Son suitten sonra kizaru kadar değilsede hızlanmıştır oğlan
    Luffyde biraderinin intikamını alır işte mis gibi eşleşmeler :D

10. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 2,528
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    E ama olacak şey o :D
    Aşırı haki kullanımı ile vücut, g2 yüzünden yüksek kan ponpalamadan dolayı kalp ve İvankov'un bastığı hormanlardan dolayı da böbrek ciğer yetmezliğinden ölecek genç yaşta.
    He ben eskiden beri hep bir sebepten ötürü son darbeyi Zoro'nun vuracağını bekliyorum belki kaptanının acılarını dindirmek için ama bakalım işte

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık