Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    357
Luffy Korsanlar Kralı olursa, Mihawk'ı yenerek dünyanın en güçlü kılıç ustası olmak isteyen Zoro da Yonkou seviye olsa, Sanji her zaman Zoro'dan bir tık geride olacağı için filo amirali olması muhtemeldir. Sanji fazla gömülüyor, adamın son aldığı techizat seviyesini ikiye üçe katladı. Bu karakterlerimizin henüz yaşının 21 olduğunu unutmadan yorum yapmanız lazım. Şu anda geldikleri seviye çok üst liglerdeler30-40 yaşlarında Hasır Şapkaların en zayıfı bile 800-900 milyon berinin altında kalmayacaktır.
Bunu duyan chopper: WTF!!

Zoro ile Luffy arasındaki güç skalası çok açıldı yalnız. Tıpkı gördüğümüz diğer yonko tayfaları gibi işte.

Sen çok yanlış gidiyorsun reyix.
Göreceğiz :artiz::mincika:

Bence de Zoro net bir şekilde, seri sonu Zirvede ki ilk üç isimden biri olacak. Dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası bir zahmet zirve isimlerden olsun :D
Aklın yolu bir abi :a::D

Sanji en güçsüzünden bir amiral olur eşek değilse o kadarını başarsın herşeyi değiştirecek tayfada.

Ne diyorsun seri sonunda Roger vs Wb kılıç çarpışması gibi bir sahne görecek miyiz Luffy ve Zoro'dan ? :ehe:
Luffy'nin hayrı için olmaması daha iyi olur :)

Sağ kol üstü olacağı kesin bence. Bu arc bile tek başına Quenn'i yenme ihtimali var ne kadar gücü yeterli olmasada belli olmaz.

En kötü Marco
En iyi Kizaru

DipNot: Marco bence en güçlü yonkou sağ kolu.

Luffy'nin güç açısından Roger ve WB seviyesine çıkmayacağını düşünüyorum.

Luffy Yonko, Zoro Amiral, Sanji Amiral altı-Sağ kol üstü.

Amiral seviyesinde olur. Hatta Kizaru'yu hızlı tekme combatlariyla feleğini şaşırtır.
Zoro yonko olur.
Luffy de yonko üstü, 2 amirali aynı anda alabilecek seviyeye çıkar ve ardından kalp ve böbrek yetmezliğinden ölür zaten

Chopper tayfadaki en güçlü 5. kişi fiziksel anlamda. Chopper'in yaşı Luffy'nin korsanlığa ilk adım attığı yaşta. Tayfayı fazla ezikliyorsunuz. Şu ufacık velet haliyle Big Mom'un saldırısını karşılayacak kadar fiziksel gücü yerinde Chopper'in.
Tayfayı veya chopper ı eziklemedim. Ödülünün komikliğine vurgu yaptım. Hemen saldırma ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık