Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    357

Sanji'nin hız konusunu da şöyle izah ettim. Bütün serilerde hızlı ve akıllı biri fiziksel gücüyle öne çıkan birini yenebiliyor. Bundan dolayı Naruto serisinden Minato'yu örnek verdim. Raikage A hem hızlı hem de fiziksel anlamda çok güçlü biri. Minato fiziksel olarak Raikage'ye rakip olamaz ama hızı ve aklı sayesinde Raikage'yi yenebiliyor. Burada Sanji'nin, Zoro'yu yenebilmesi gerekir. Çünkü Sanji, Zoro'dan hem daha hızlı hem de daha akıllı.
Nereye yeniyor ya. Zoro'nun tepki hızı fazlasıyla yeterli. Çok daha bitirici, daha dayanıklı, gözlem haki dışında diğer hakilerde de bariz önde, saldırı gücü de daha yüksek. Serinin hiçbir noktasında Sanji>Zoro ibaresi yok.

Ayrıca daha akıllı olması ne alaka? Matematik sorusu mu çözecek bunlar? Dövüş zekası önemli ve burda da Zoro daha iyi.

Zoro base kral hakiyi es geçip direk ileri seviye kullanmaya başladı aynen. Fanlığınızdan gözleriniz kör olmuş.
4. Duvar teorisi gerçekleşirken @Borsalino Kizaru

Reyis kafaya tekmeyi tokadı Kizaru yedi ama hasarını sen almışsın nasıl oluyor iş ? Millet açıklama bekliyor.

Zoro'ya, Luffy muamelesi yapmasan sorun çözülcek aslında.
Zoro'yu ölülerle kıyaslamam ben :fool:

Geri dönmeden yenerdi zaten. Irk prensibinin nasıl çalıştığını öğrenip hız modunu dövmesiyle biter işi King'in. King'i Zoro 10 dakikada analizleyip geçti. Hadi Kata ana karakterlerden değil Zoro gibi,o yüzden 10 dakika değil daha çok sürsün. Ki Snakeman mantığını ilk seferde çözüş adam kendisi. Logia savunması,gözlemi ve hızıyla birlikte alev modunda King'den darbe zaten yemez kolaylıkla. Hız modunda da kırılgan bir King var. Bu moda da karşılık verebilecek bir Kata var.

Kata King'e skillset olarak ters bir adam. Haxi gözlemlenmesiyle sıkıntıya girecek adamın karşısına bunu en iyi gözlemleyebilecek adamlardan birisini çıkarıyorsunuz.
Luffy'yi döverken yorulan adam King'i pes ettirecek saldırı gücüne zaten sahip olmadığı için yine hakemi aldatmaya yönelik hareketle dövüş sonu kendini yere atar.

Reyis kafaya tekmeyi tokadı Kizaru yedi ama hasarını sen almışsın nasıl oluyor iş ? Millet açıklama bekliyor.

Luffy'yi döverken yorulan adam King'i pes ettirecek saldırı gücüne zaten sahip olmadığı için yine hakemi aldatmaya yönelik hareketle dövüş sonu kendini yere atar.
Bay 10 dakika için fazla saldırı gücü var :d

Bay 10 dakika için fazla saldırı gücü var :d
O adamın 10 dakikalık olmasının sebebi Zoro'nun hayvanlığı. Kata'da böyle bir hayvanlık yok. Zaten burda önemli olan vakit değil Kata'nın King'i indirecek saldırı gücünün olmaması. Koskoca hükümet 100 tane ırkı bırakıp, kendisi için en önemli proje olan pasificta programı için King'in ırkı üzerinde araştırma yapıyorsa bir durup düşünmek lazım. Senin Katakulli King'le dövüşmeden ayy ayağım burkuldu deyip oyun dışı kalır :)

Yavrucum bir ay onepiece izleme sen reçeten bu. Anca kendine gelirsin 😂

O adamın 10 dakikalık olmasının sebebi Zoro'nun hayvanlığı. Kata'da böyle bir hayvanlık yok. Zaten burda önemli olan vakit değil Kata'nın King'i indirecek saldırı gücünün olmaması. Koskoca hükümet 100 tane ırkı bırakıp, kendisi için en önemli proje olan pasificta programı için King'in ırkı üzerinde araştırma yapıyorsa bir durup düşünmek lazım. Senin Katakulli King'le dövüşmeden ayy ayağım burkuldu deyip oyun dışı kalır :)
Reis biz dünya kadar tartışsak anlaşamayız. Kata'nın saldırı gücü zaten Zoro etmez,edemez de ben hiç bunu demiyorum ki. Kata alev modu için fazla hızlı bir eleman. King dokunmak için mecbur hız moduna kendi girecek. Hatırlarsın King Zoro içinde hız moduna giriyordu çoğu yerde. Kata tepki hızı olarak Zoro'dan eksiği olan bir adam değil. Tüm Zorocular kabul eder diye tahmin ediyorum.

Alev modunda kendini patlatmasıyla, alevleriyle falan Kata'ya bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Adam önceden tedbirini alacak gözlem sayesinde,hem zaten logia savunmasıyla kaçabilir ya da hızıyla. İchiji dibinden kendini patlattı herifte çizik yoktu en basitinden. Ben zor bir dövüş sonucu Kata yener diyorum. Çünkü rakibi analizleyebilen,rakibin dövüş tarzına adapte olabilen birisi. Boundman fiziksel olarak güçlü diye mesafe koyup uyanış kullanıp dövüştü ve kendisine yaklaştırmadı. Snakeman hızlı ama savunması o kadar iyi değil diye uyanış kullanımı yapmadan,yakın mesafe dövüştü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık