Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Sanji'nin Bir Kılıç Ustası Olarak Seviyesi

'Manga Anketleri' forumunda Yubashiri-sama tarafından 5 Nis 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Hangisine denktir?

1. Cabaji

0 oy
    0.0%
  2. Hatchan

5.6%
  3. Trafalgar D. Water Law

1.9%
  4. Kaku

7.4%
  5. Tashigi

14.8%
  6. Kuina

3.7%
  7. Brook

18.5%
  8. Cavendish

0 oy
    0.0%
  9. T Bone

7.4%
  10. Kin'emon/Diğer Samuraylar

5.6%
  11. Kozuki Momonosuke

3.7%
  12. Charlotte Amande

5.6%
  13. Killer

7.4%
  14. Çiçek Kılıç Vista

13.0%
  15. Dracule Mihawk

53.7%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Yubashiri-sama #ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum

Yubashiri-sama (#ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum)
    Mesaj Sayısı 8,043
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014

Malumunuz bazı arkadaşlara göre kullanıcı ama, babasının dediğine göre kullanıcısı olmaktan fazlasını biliyor. Babası sınırsız imkan ve kaynaklarını kullanarak Sanji'ye profesyonel kılıç eğitimi aldırmış. Gariban Mihawk'lar, Vista'lar zar zor öğrenirken. Zoro Dojo'da parke koklarken Sanji parasıyla üst düzey eğitim almış. Kendisi zamanında bıçakla şov yaptığında aşçılıktan gelme hünerleri sanmıştık ama, aslında pro kılıç kullanıcısıymış ya da ustasıymış.

Sizce Sanji seride gördüğümüz kılıç ustaları arasından hangisine denktir bir kılıç ustası olarak? Konumuz bu. Üç oy hakkınız var.

Bu kıyaslamayı yaparken Sanji'nin tümüyle bir kılıç ustası gibi hareket edeceğini düşünün en azından düşük seviye karakterlere karşı.

Cabaji

Kendisi Buggy'nin adamlarından biri. Ele avuca sığmayan bir kılıç ustası.

Hatchan

Arlong tayfasının kılıç ustası bomboş bir adamdır. Zoro yaralıyken bile tokatlamıştır. Güya 6 kılıç stili var. Düz insan bir kılıç ustasından 10 kat daha güçlü sözde.

Trafalgar D. Water Law

Kendisi bizzat Dof ve ekibi tarafından donatılarak eğitilmiştir. Kılıç dahil bir çok silahta uzmandır. Ayrıca Sanji'nin hemşehrisidir. Kendisi kılıç konusundaki ustalığını meyvesini desteklemek için kullanır.

Kaku

Allah affetsin bu tipi bozuk baya vasıflı bir kılıç ustasıdır. Kendisi CP9'nın ikinci adamı sayılabilir baya da güçlüdür. Günceldeyse CP0'u yetkili bir üyesi gibi durmaktadır. Yapılanmanın içindeki konumu tam olarak ne bilinmemekte.

Tashigi

Bir kılıç ustasından daha çok bir kılıç geek'i gibi durmaktadır. Kendisi öyle ağım şahım bir kılıç ustası da değildir. Zoro ciddiye bile almaz. Fakat yine de dojo görmüş geçirmiş birisidir baba parasıyla eğitim almamıştır.

Kuina

Zoro'yu defalarca tokatlamıştır. Kendisi potansiyeli çok yüksek bir kılıç ustasıydı. Fakat erkek egemen toplum merdivenlerden düşmesine sebep oldu. Kendisi yaşasaydı muhtemelen Tashigi'yi tokatlardı.

Brook

Kendisi tayfanın üçüncü sapık üyesidir. Ayrıca tayfanın ikinci kılıç ustasıdır. Çok klas bir kılıç stili vardır asla beyefendiliğini bozmaz. Big Mom'la bir iki muhabbettin belini kıracak kadar kılıcına hakimdir. Ayrıca kılıç tekniğini satanist büyülerle de destekler.

Cavendish

Mugiwara filosunun en sağlam adamıdır. Kendisinin alt egosu Hakuba normal halinden bile çok daha tehlikelidir. Şakası yoktur keser ve geçer. Yanlış hatırlamıyorsam da kılıcı özeldir. Ayrıca En Kötü Jenerasyon öncesi Novasıdır. Brook gibi klas bir tekniği vardır.

T Bone

Bu arkadaş denizcilerin bir kılıç ustasıdır. Ayrıca lakabı gemi kesicidir. Fakat kendisine Zoro gülüp geçmiştir. Fazla da bir olayı yoktur. Fakat denizci Dojosu kokladığı için eğitimlidir.

Kin'emon/Diğer Samuraylar Belirtiniz

Wano'dan çıkan az sayıdaki şeref sahibinden birisidir. Ekibi arasındaki en güçlü kılıç ustası olmasa da baya yürekli bir adamdır. Kendisi de baya iyi bir kılıç ustasıdır. Çünkü samuraydır. Ayrıca ilginç bir meyve gücüne sahiptir. Wano'dan çıkan en yakışıklı erkektir aynı zamanda. Ateşi bile kesebilir. Aklınızda başka bir samuray varsa belirtiniz?

Kozuki Momonosuke

Kendisi Oden'in biricik oğludur. Babasıyla beraber başladığı kılıç macerasını devam ettirememiştir. Çünkü babası ebedi bir tatile çıkmıştır. Kalan eğitimini Roronoa Zoro'dan almıştır. Fakat hem Wanolu olduğu için, hem de babasından ve çevresinden dolayı bu küçük yaşta kılıcı yalayıp yutmuştur diyebiliriz.

Charlotte Amande

Kendisi Big Mom tayfasının havalı ve bıçkın kılıç ustasıdır. İsimli bir kılıca sahiptir. Kendisi ciddiye alınması gereken bir kılıç ustasıdır. Bunu da sapına kadar hissettirir.

Killer

Kendisi kaptan olmadığı halde Nova olan iki şahıstan biridir. Kidd'in çocukluktan beri arkadaşı olup aynı zamanda da onun ikinci kaptanıdır. Kendisinin tipi kaymıştır buna rağmen güçlü bir kılıç ustasıdır. Kendisi başta kılıç demeye bin şahit garip bir alet kullanıyordu. Tipi kaydıktan sonra orak ve kılıç kullanmaya başladı. Kılıç ustasına benzedi biraz.

Çiçek Kılıç Vista

Kendisi Beyazsakal'ın uzatmalı evlatlarından birisidir. Beyazsakalların kılıç ustasıdır. Kendisi Mihawk'ı bir hiçmiş gibi tutmuştur ve geri püskürtmüştür. Mihawk'ı güle oynaya tutmuş ve hiç uğraşmamıştır. Akainu'yu da çizmeyi deneyecek kadar cesurdur. Ayrıca göğüs kıllarıyla Mihawk'a zor anlar yaşatmıştır.

Dracule Mihawk

Aralarında bir fark göremiyorum.

Son düzenleme: 5 Nis 2020
  2. Kaidou ^-^

Kaidou (^-^)
    Mesaj Sayısı 5,302
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Oda Mihawk'ın ünvanını korumak adına Sanji yerine Zoro'nun eline kılıç verdi ;)

3. Mike Üye

Mike (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,294
    Üyelik Tarihi4 Tem 2009
    Ryuuma'ya denktir.

4. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 9,140
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    @Yubashiri-sama ulan ya yaptın yine yapacağını:D
    şuna haykırdım “Zoro Dojo'da parke koklarken Sanji parasıyla üst düzey eğitim almış.”

Şaka maka Sanji bıçaklarla yaptığı hareketleri dereceli kılıçlarla yapsa göz orgazm yaşanırdı orası kesin.

Oylamaya gelirsek Mihawk Sanji’nin önünde eğilirdi lütfen beni eğit diye.

5. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 11,506
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Manga Geyik yerine açsaydın keşke. :oops:

Sanji kılıç ustası olamazdı. :ehe:

6. Yubashiri-sama #ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum

Mesaj Sayısı 8,043
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Yani Tashigi'nin kılıç ustası olduğu evren burası. Çok olamazdı dememek lazım bence. :ehe:

7. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,954
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Ryuma.

8. Kaidou ^-^

Kaidou (^-^)
    Mesaj Sayısı 5,302
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Momo yerine Law yazmışın.

9. Mesaj Sayısı 74
    Üyelik Tarihi10 Şub 2020
    Brook diyorum

10. Yubashiri-sama #ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum

Mesaj Sayısı 8,043
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Düzeltildi teşekkürler. Mihawk fanları korkudan topu Ryuma'ya attı hep.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık