Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 311 84.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 15.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Ozaman google yalan söylüyor :D ben onun yalancısıyım

ya ben sanji'ye kopyorum bazen luffy'den bile cok gülüyorum sanji'ye ya Kızlarla konusurken resmen G*tü başı oynuyor :D birde en cok şeye kopmustum

-Foxy:Eger ben kazanırsam sizden 500 kişi alırım siz kazanırsanız benden 500 kişi alırsınız
-Luffy:Ama biz 6 kişiyiz
-Porche-chan:Ozaman Cocuklarınız torunlarınız oldugunda foxy korsanı olmak için yemin edecek
-Sanji:Cocukmu?[Gözler kalp ve oturmus bir şekilde Nami sana benziyen kücük bir cocuk tabiki hayal]
Cocuk:papa
Sanji:Haaaaaaayyyyy Ye Yoldu ? [Ne Noldu hdiyor tabi gözler kalp :D ]kopmustum orda

Edit:unutmusum Teşekürler Smoker

yeter la okama okama belki zorla giydirmişlerdir adamın asabını bozmayın
bir dahaki haftada bölüm gelsin sonra konuşun Allah Allah

Ha okama oldu birde faşist insan en bastaki adamı indirecek arkadaşar manganın kapaklarında baş okamayı gösteriyordu dikkatli bakın .... onla savaşıo Allah Allah sinir etmeyin insanı bi bölüm geldikten sonra tartışın

bendeki yürek Allahıma kadar sen merak etme ondan sonra okama sanji koycam avatara tamam mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben ne olursa olsun Sanjinin okama olacağına inanmıyorum.Tekniği geliştirmek için okamalardan "teknik" öğrenebilir.Saldırıları da "Cehennemden hatıra" tarzı şeyler olabilir.Bon Clay en güzel yazdan saldırlar diyordu mesela...

aslında sanji tayfadaki en yetenekli kişi zeffin yanında kaç yıl kaldı ki? luffy on yıl korsan olmayı bekledim diyor zoro desen sekiz yıl okulda kalmış ama öncesinde bir eğitimi var yinede ussop çok küçük yaşlardan itibaren sapan kullanıyor nami silahı çok iyi olduğu için denebilir diğerleri zaten şeytan meyvesi yemiş Doğru muyum?
Ama neye göre yetenek ? Herkesin yetenekleri farklı kulvarlarda.Usopp un tekmeleri ile Sanjinin tekmelerinini karşılaştırmak saçma olur değil mi ? Aynı şekilde Zoro nun kılıç yeteneği ile Sanjinin kılıç yeteneğini ?:oleyo2:

güzel çeviri..
sanji popülerlik listesinde kaçıncı sırada, bu listeye nerden ulaşıyoruz? :)

454. bölümdeyim çok endişeleniyorum sanji okama oluyormu lütfen birisi ne olduğunu yazsın mesaj atsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık