Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 311 84.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 15.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Bilmiyorum, Sanjiye adamda kalmayabilir,Supernovalar var, Luffy, Law, Zoro var.

Sanji yine geri planda kalabilir
Oda'nın Sanji'yi hiç geri planda bıraktığını düşündüğünü sanmıyorum. Ki bence de hiç geri planda olmadı, olsa olsa beklentileri karşılamamıştır.

Benim açımdan tek sorun, iki yıl aradan sonra şu kendince espri malzemesi olarak kullandığı sapıklık unsurunun iyice cılkını çıkartması. Bir de spesifik olarak WCI arkında karakteri sırf dram uğruna çizgisinden saptırması falan. Yoksa hiç de geri planda kaldığı yok, sadece sağlam bir vs çizilmedi henüz zaman atlaması sonrası ki aynı şey Zoro için de geçerli sayılır. Zaman atlamasıyla beraber(hatta öncesi de var Marineford ve Impel Down) serinin fazla Luffy odaklı hale gelmesinin doğal bir sonucu.

Seri Luffy'den yavaş yavaş kopup, diğer tayfa üyelerine yüklenecek gibi. Öyle olsa daha iyi olur gibi, özellikle Zoro, Sanji ve Jinbe gayet oturaklı karakterler. Onların üzerine oynaması lazım Oda'nın.

- Sanji, Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Chopper,Robin, Franky ve Brook vs. PX4 (Yenmiştir)

Su dikkatimi çekti de baya bir güçlenmişler bunlar zaman atlamasi sonrasi

Benim için öyle çizilip çizilmemesi pek fark etmiyor ya. Çizmeye devam eder elbette, ergen Japon kardeşlerimizin Sanji'nin bu tavırlarından hoşlandığını düşünüyordu sanırım Oda. Yakın zaman önce öyle bir şey okuduğumu hatırlıyorum.
Şöyle açıklayayım durumu . Sanji eskiden ; benim sevdiğim zamanlarda centilmen tarzıyla öne çıkıyordu. Kadınlara zaafı vardı ama mertliği ve saygısı yüzündendi . Karakter gelişiminden sonra ise bu güzel görülebilecek özelliklerinden ziyade sapık yanı bufflandı. Komedi için kullanılıyordu yine ama biraz suyunu çıkarmak diye tabir edeceğim şekilde sapık ve bacak arasına tapan bir karakterde karşımıza çıktı. Sanırım şu haline bakıp kahkaha falan atıyor ergenler ama en azından şu mert yanı da öne çıksaydı bu kadar koymazdı bana. En son bana göre aşırı saçma bir şekilde bu yanı öne çıkarılması için Vergo'ya doğru gitmişti ama yıllar oldu hala o yanını gösteremiyor eskisi gibi. Sonuç olarak karakter değişti benim gözümde. Dış görünüşü eski Sanji ama içi farklı. Luffy her bölüm korsan kral olma mesajı veriyor , Zoro o dingin havasını birden fırtınaya çeviriyor , bunlar değişmedi . Değişmesi de saçma olur , Sanji ise değişti.

Bu adam kendini toparlasın bende sevinirim ama şuanda ne Luffy ile ne Zoro ile karşılaştırılamaz.
Luffy tamam da zoro şu an sanji den çok farklı olduğunu gösterebilmiş değil.

Sanji canavar denen yonko adamlarıyla kapıştı zoro da monet ve pica ile.
Yani demek istediğim zoro sanji’nin durumuna düşmedi daha. Yine de zoro>sanji diyen birisiyim ama aralarında sandığınız kadar fark yok.

Okama adası bozdu dağ gibi yiğidi. Hala travmayı atlatabilmiş değil. Eskiden de büyük hayranı değildim ama severdim yine de. Artık bir şey hissetmiyorum kendisine karşı.

Luffy tamam da zoro şu an sanji den çok farklı olduğunu gösterebilmiş değil.

Sanji canavar denen yonko adamlarıyla kapıştı zoro da monet ve pica ile.
Yani demek istediğim zoro sanji’nin durumuna düşmedi daha. Yine de zoro>sanji diyen birisiyim ama aralarında sandığınız kadar fark yok.
Yapılanlara bakıp yapılamayanlara da bakmak lazım.

Tüm kek adasına kadar severdim baya. Ama oradan sonra nefret ettirdi kendinden hala hiç bir şey olmamış gibi takılmaya devam ediyor. Karaktere yazık etti Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık