Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 309 84.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    365
Gene çok Güzel çalışma bayılıyorum bu Sanji'ye ama bir yandan üzülüyorum böyle karizma olan bir adam nasıl kız ayarlayamıyor Mellorine :D
Katılmamak elde değıl...
One piece'ın en renkli karekteri. Sanjı ve Zoro atışmalarına bayılıyorum...
Nu arada emek hırsızlarıda allahlarından bulsunlar...
Smoker tekrar ellerine saglık...

Son düzenleme:
yazmışsınya genellikle saldırılarında fransızca isimler kullanıyor fln.bazende yemek isimleri flnda sölüo.Bi keresinde 3. sınıf kıyma fln diordu eger çeviri yanlış deilse :D
Fransızcadan çevirisi o anlama geliyor...

eline sağlık ama bişey sorucam sanjini şu bıçaklarla dövüş yaptığı sanatın adını hatılayan varmı sanırım ilk kez orda dövüşürken ellerini kullanıyor
Bir fikrim yok.

Son düzenleme:
eline sağlık ama bişey sorucam sanjini şu bıçaklarla dövüş yaptığı sanatın adını hatılayan varmı sanırım ilk kez orda dövüşürken ellerini kullanıyor
Aslında orda dövüş sanati değilde mutfak sanatı olarak düşün.Sonuçta orda düşmanın yiyecekten yapılmış kol ve bacaklarını kesiyordu.Baştada diyordu zaten aşçılık yeteneği diye.:cool:

Smoker usta büyük bir yanlış yakaladım ama yanlış senin değil tabi One Piece Wiki'nin...
Sanji tayfaya katılan 5. kişidir yazmışsın ama ilk 5'li içinde tayfaya katılmayı en son kabul eden kişi Nami değil mi ?
Sanji ondan önce onayladı ama Luffy açısından bakarsak Nami tayfaya 2. katılan kişidir.

Smoker usta büyük bir yanlış yakaladım ama yanlış senin değil tabi One Piece Wiki'nin...
Sanji tayfaya katılan 5. kişidir yazmışsın ama ilk 5'li içinde tayfaya katılmayı en son kabul eden kişi Nami değil mi ?
Sanji ondan önce onayladı ama Luffy açısından bakarsak Nami tayfaya 2. katılan kişidir.
Nami çevirisini okursan tayfadan ayrılıp tekrar katılmıştır yazıyor... O yüzden Sanji 5. üye...

Nami çevirisini okursan tayfadan ayrılıp tekrar katılmıştır yazıyor... O yüzden Sanji 5. üye...
Onu bende biliyorum usta. Demek istedeğim Nami katakulli'ye getirdi tayfayı, onları kullandı ( aslında hernekadar tayfaya katılmak istemiş olsa da bunu yapmadı) Bu yüzden dedim yani.

Öncelikle eline sağlık bilgiler için :good:es geçmeyelim.Bir insan bu kadar cıvık olupta karizmatik ve artistik hareketlerde bulunur mu :D Sanji olabileceğini kanıtlıyor nerde o sigarayı yakarkenki adam nerde mellorin mode :oleyo::oleyo:

Birde aklıma gelmişken söyleyeyim pika pika no mi sanji yeseydi neler olurdu acaba(Görünmezlik sanıp yediğini düşünelim:D) Herhalde tekmesiyle bir adada Wb gibi depremler yaratırdı :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık