Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jack

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 101 77.7%
  • Jack

Kullanılan: 26 20.0%
  • yenişemez

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    130
Pero oradan kalkıp Neko’yu dövdü yalnız…
Hayır Neko'yla kapıştı dayağını yedi.
Ama o dediğin o kadar önemli değil. Adamın muhatabı Queen ve King'di. Ayakbağı Peros'un kışkışlanması gerekiyordu. Sanji de onu yaptı.
Bir çaktı "sie gözüm görmesin" minvalinde Queen'den Peros'a ulaştı.
Aklıma şu sahne geldi.
2.44'le 3.16 arası

Bunu tartışmaya açmak gereksiz geldi bana. Bir tarafta King'in gagasını yamultmuş Sanji" diğer tarafta hayatının dayağını yemiş yaralı Jack. Sanji'nin rakibinin Jack olacsğını bile düşünmüyorum.
Ve ben gene haklıyım!

Hayır Neko'yla kapıştı dayağını yedi.
Ama o dediğin o kadar önemli değil. Adamın muhatabı Queen ve King'di. Ayakbağı Peros'un kışkışlanması gerekiyordu. Sanji de onu yaptı.
Bir çaktı "sie gözüm görmesin" minvalinde Queen'den Peros'a ulaştı.
Aklıma şu sahne geldi.
2.44'le 3.16 arası
Sanji Sulong Inu’nun saldırı gücüne biraz zor ulaşırdı aldığı güçlendirmeler olmadan. Jack boş adam değil.

Sanji Sulong Inu’nun saldırı gücüne biraz zor ulaşırdı aldığı güçlendirmeler olmadan. Jack boş adam değil.
Adam yonkou komutanı tabiki değil. Ama Sanji başka aga. Queen'e çaktığı tekmeyi Jack'e çaksa ne olurdu haberin var mı?
Bak uyarayım. Jack'le kapışan Inu'nun dengi Neko geçiyor Peros'un karşısına.
O tekmenin Queen'den sekmesiyle ring dışına süpürülen Peros.

Adam yonkou komutanı tabiki değil. Ama Sanji başka aga. Queen'e çaktığı tekmeyi Jack'e çaksa ne olurdu haberin var mı?
Bak uyarayım. Jack'le kapışan Inu'nun dengi Neko geçiyor Peros'un karşısına.
O tekmenin Queen'den sekmesiyle ring dışına süpürülen Peros.
Ya Peros anlık bi ayar yedi o kadar. Adam onun üstüne Neko ile vs. atıyor zaten. Buna tokatlama diyeceksen Marineford’da herkes birbirini tokatladı… Ben zaten en başından beri Sanji King veya Queen’i alır diyordum, o gün neye kızıp reise yüklenmişim hatırlamıyorum :D

Ya Peros anlık bi ayar yedi o kadar. Adam onun üstüne Neko ile vs. atıyor zaten. Buna tokatlama diyeceksen Marineford’da herkes birbirini tokatladı… Ben zaten en başından beri Sanji King veya Queen’i alır diyordum, o gün neye kızıp reise yüklenmişim hatırlamıyorum :D
Lan bırak! Gerçekleri konuşmak lazım diye tirad bile atmışın. Ne demek başından beri King veya Queen'i alır diyordum.
Yer mi bunu Anadolu çocuğu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık