Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Sanji vs. Enma

Sanji, Enma'yı eline alırsa ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    147
Aslında geyiğine açılan bu konunun açılması iyi olmuş kılıcın kılıç ustasına kattığı o muhteşem gücü kabullenmiş olmak güzel bir şey. Cidden seviyeli kılıç farklı oluyor yav.
Zaten kabul edilmiyor muydu güç verdiği? Sadece denilen şey güçlü kılıçları sadece güçlü kılıç ustaları daha iyi kullanırdı. Bu söylemde de haksız çıkmadılar. Benim gördüğüm en azından buydu bu forumda.

Zoro nasıl Zeff'in yanında aşçılık eğitimi alıp, big Mom'ı bayıltacak bir pasta yapamayacaksa Sanji'nin de bu kılıcı kontrol etmesi beklenemez. Buradaki mesele birazcık da doğal yetenekle ilgili. Zoro'nun doğal yetneği kılıçlar, Sanji'nin doğal yeteneği ise aşçılık, öyle ki tatmadığı pastanın malzemelerini sırf koku duyusuyla çıkarıyordu.

Arkadaşlar bu gereksiz ve nefret dolu konu için herkesten özür diliyorum. Bugünden itibaren terapi almaya başlayacağım. Ve emin olun terapim bittiğin de bir daha asla Sanji gömmeyeceğim. Ve buraya gelip Sanji=Zoro yazacağım sizleri seviyorum. Hoşcğlın ben gidiyom...

Zaten kabul edilmiyor muydu güç verdiği? Sadece denilen şey güçlü kılıçları sadece güçlü kılıç ustaları daha iyi kullanırdı. Bu söylemde de haksız çıkmadılar. Benim gördüğüm en azından buydu bu forumda.

Zoro nasıl Zeff'in yanında aşçılık eğitimi alıp, big Mom'ı bayıltacak bir pasta yapamayacaksa Sanji'nin de bu kılıcı kontrol etmesi beklenemez. Buradaki mesele birazcık da doğal yetenekle ilgili. Zoro'nun doğal yetneği kılıçlar, Sanji'nin doğal yeteneği ise aşçılık, öyle ki tatmadığı pastanın malzemelerini sırf koku duyusuyla çıkarıyordu.
Kabul edilse bile ne kadar ediliyordu Enma'dan önce ? Kılıç ustası kadar önemli kılıçlar kişinin güçlü kılıç ustası olması ayrı bir mevzu kılıçlarının da çok güçlü olması ayrı konu Mihawk'ın elinde ki yoru'yu alıp başka bir kılıç verirsen örneğin en iyi 50'den olan kılıçlardan biri ile aynı saldırı gücünü çıkarır mı diye sorayım.Yoru'nun çıkaracağı saldırı gücü ve kesme gücü ile Tashigi'nin elinde ki Shigure'nin saldırı gücü veya kesme gücü aynı değildir. Tam tersini de düşünebiliriz sıkıntı yok benim demek istediğim Tashigi yoruyu alınca Mihawk seviyesi olmayacak ama elinde ki kılıçtan daha güçlü bir kılıç ile daha güçlü saldırılar yapacağı kesin bence.

Son düzenleme:
Seride nasıl aklını yitirmediğini şaşırdığım 3 karakterden biridir kendisi.
İşte öyle bir iradesi var kendisinin.
Sanji o kılıçla yemek yapar, üstüne tekmeyle dövüşmeye devam eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık