Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Emporio Ivankov

@Mike

Dövüş müziği. Xd

Bizim tayfadan hiçbiri ustalarının zirve dönemlerini geçememiştir. Sanji ustasına kaybetmedi olası.
İva : Beni hayal kırıklığına uğrattın Vinsmoke. Neden soyunuyorsun?
Sanji : Okamaların en büyüğü olmam gereeek!
İva : Anlamıyorum. Hem beni rakip olmak istiyorsun hem de benle .... ( :ehe: ) Ne amaçla?
Sanji : Seni geçmek için!
İva : Hahahaha.

Px dediğin Kuma'nın kendisi + adamın devrim yoldaşı. Sen şu şuna şu kadar vurur şu şundan tek yer diye okumaya devam et bu mangayı. D:
Aklı olmayan bir Px'den farkı yok oradaki robotun, tek farkı meyvesiydi o kadar. İradesi olmayan, Zoro'nun 2 yıl önce shishi sonson ile çizip KAN aldığı bir zırha sahip o robot. Madem o kadar yararlıydı hükümet artık SAVAŞ SİLAHI OLARAK KULLANSAYDI? Kutsal ejderler ÖNEMSİZ BİR BİNEK olarak kullanıyor o robotu, oyuncak olmuş resmen onların altında. Hükümet, eğer gerçekten takdire şayan bir güce sahip olsaydı Px0'ı kullanırdı emin ol, ama artık pek bir olayı kalmadığı için ve yeni gelen güç dalgalanmasında önemsiz bir unsur olduğu için onu SAVAŞ SİLAHI olarak kullanmıyor. Olay bu..

İvankov sinirli damarları çıkmış haliyle '' Galaxy wink '' atıyor çizik yok, Tekme atıyor gene çizik yok.

Sanji'nin dövüş ustası olduğu nerede geçiyor ayrıca? Sanji'ye yemek tarifi eğitimi vereceğini söylemedi mi bu İvankov? Sanji kendisi söyledi '' 2 yıl boyunca o lanet olasılardan kaçtım kaçtım'' diye, adam onlardan kaçarak kendini eğitmiş, İvankov'un dövüş konusunda birşey eğittiği yok Sanji'yi.

Rayleigh ve Mihawk ile bir değil yani bunun durumu çok farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık