Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

Üye silindi 1004

Zoro niye başkalarından vazgeçsin. :/ Kendisinden vazgeçebilir.
Zoro, Luffy için her şeyden vazgeçer kendisi ne? Luffy’le birbirlerine nasıl sarılıyorlar. Luffy, Sanji’ye dokunurken eline haki basıyor ki eli kirlenmesin...

Sanji'nin yaptığını haklı görenler, Zoro'nun da haklı göreceğine inandırmışlar kendilerini. Aga bee.
Nami'nin bile dayanamayıp tokat attığı yerde, Zoro direkt amel defterini kapatırdı. Yalnız bu konu bayatlamadı mı hala? Zoro'nun haberi bile olmadı be. :/

Üye silindi 1004

Sanji'nin yaptığını haklı görenler, Zoro'nun da haklı göreceğine inandırmışlar kendilerini. Aga bee.
Nami'nin bile dayanamayıp tokat attığı yerde, Zoro direkt amel defterini kapatırdı. Yalnız bu konu bayatlamadı mı hala? Zoro'nun haberi bile olmadı be. :/
Zoro’nun haberi olsa Oda’nın yeni bir aşçı çizmesi gerekir...

Sanji'nin yaptığını haklı falan görmedik fandaş. Luffy'ye güven duyması yeterliydi ama niye yaptığını anlıyorum. Zoro konusunda değişik düşünüyoruz hepsi bu. Orada Luffy olacak ama Zoro gidip Sanji'yi kesecek. Luffy'nin sanki kendini savunamayacağını bilmiyor gibi konuşuyorsunuz. Nami ile Zoro'nun tutumunun bir olacağını düşündüğüne üzüldüm.

Sanji'nin yaptığını haklı falan görmedik fandaş. Luffy'ye güven duyması yeterliydi ama niye yaptığını anlıyorum. Zoro konusunda değişik düşünüyoruz hepsi bu. Orada Luffy olacak ama Zoro gidip Sanji'yi kesecek. Luffy'nin sanki kendini savunamayacağını bilmiyor gibi konuşuyorsunuz. Nami ile Zoro'nun tutumunun bir olacağını düşündüğüne üzüldüm.
Bu konuda artık geyiğine yazıyorum ben. Zamanında çok yazdık. Zoro orada Sanji'ye değil, asıl Luffy'ye tepki koyardı/koymalıydı. Çünkü Luffy'ye demişti, ''kendini bir daha ezdirirsen, tayfayı terk ederim,'' diye. Böyle bir şeyi de zaten işlemiyor Oda. Çünkü o noktadan sonra Zoro'nun geri dönüşü sıkıntılı olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık