Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Sanji balon mudur?

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Yubashiri-sama tarafından 6 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sanji balon mudur?

Bu anket 13 Eki 2018 11:21 tarihinde kapanacaktır.
  1. Balondur

32.9%
  2. Balon değildir

41.4%
  3. Adam değildir

36.8%
  4. Adamdır

43.4%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 8,419
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Neyi başarıyor la ? 50 kere ölmüştü bizimkiler orada, ölmediler diye Sanji Reis günahkar oldu işte. Mom'un tayfası bile Allah belasını versin tüm aksilikler hep üst üste geliyor diye birbirlerine girmişlerdi.

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,304
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Ne zaman Luffy'ye danışacaktı peki tam olarak? Diyelim ki bu senaryoda Sanji, diğer üçlüyü kurtardığı gibi kendi de çıkıyor Bege'nin kale bedeninden. Sonra zaten Neko'yu da gören Bege topuklar falan ve Sanji danışmak için Luffy'yi beklemeye başlar. Tabi bu sırada onlar gelene kadar çoktan Zeff'in veya bir başka değer verdiği kişinin kellesi kendisine hediye paketi şeklinde yola çıkar ama hadi diyelim o iş gecikti. N'apacak Luffy gelince bir koluyla East Blue'da Baratie'ye uzanıp restaurantını, diğer koluyla Kamabakka Krallığı'nı mı yanına çekip koruyacaktı?

O zaman bu olayların işleniş şeklinden dolayı ben de çok kızmıştım da buradan Sanji'ye pek hata payı çıkartamadım açıkçası çünkü her tarafı kurgu diye bağırıyordu.

Luffy'e güvenmeliydi, o her şeyi hallederdi hata etti diyip olayı fazla basitleştiriyorsunuz.

3. Mesaj Sayısı 12,805
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Aynen ama bizde o sayı avantajı da yok biliyorsun.Buna rağmen göğüs gerdik devam da ediyoruz.

Çoğunuz ortadan silinmiş ? Ortadan silinecek bir çoğunluk yoktu hala buradayız silinen birşey yok. Savunan ben vardım Daredewill vardı üç beş kişi daha vardı işte toplasan bir elin parmaklarını geçmez.5 kişi fan konusunda oy veren 150 kişiye bedel olarak savunduk bu forumda sen neden bahsediyorsun.:artiz:

4. Mesaj Sayısı 682
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Tamam dediğinde haklısın 50 kere öleceklerdi,yani bu yaptığını dahamı mantıklı buluyorsun?adam artık adaya girmiş halen daha gitsin diye dövüyor,hiçmi tanımıyor luffyi gene gitmeyecek bu adam,bari orda vazgeçseydi

Tamam ben olayı basitleştiriyor olayım,başta kararsız kaldı tek seçenek oydu gitti,devamında da hak veriyormusun,öldürse gitmeyecek adamı dövüyor halen daha,senaryo diyip geçiyoruz ama hep aynı senaryo önümüze geliyor,nami,robin ,sanji hep başaramayacağı için luffye söylemeyip kendi başlarına halletmeye çalışıyorlar,zoro aynısını yaparsa aynı şekilde onada sitem ederim,hepsinde de tayfası kendi halletmeye çalışıp güvenmedi bir türlü,ben bir fark göremiyorum

5. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,304
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Yani her defasında aynı şey oluyor, hep aynı senaryo önümüze geliyor ve sen karaktere mi sitem ediyorsun :) Ben işte bu durumda mangakaya yardırıyorum. Sanji olayı ilk baştan zaten belli etti kendini sonra ben direkt yok artık bu saatten sonra hala bu tarz olaylar okutmayacak bize inşallah iki dram kasmak için dedim. Ve yaptı maalesef.

6. Saitama Üye

Saitama (Üye)
    Mesaj Sayısı 694
    Üyelik Tarihi3 Nis 2014
    Genel olarak şöyle bir yanlış algı var. Sanji'den nefret edenler olarak görülüyor çoğu kişi ancak Sanji'ye giydirenler genelde sonradan karakterden soğudu. Bunun sebebi ise Sanji'den çok şey beklenmesiydi. Kurgu icabı evet ama Oda'nın kafasındaki Sanji bu durumlara düşecek adammış. Luffy'nin senin peşinden dünyanın diğer ucuna gideceğini de bilemedin tamam ama kaptanına vurmamalıydın. Bu benim gözümdeki Sanji'ye yakışmadı, hayal kırıklığı yarattı. Ben Zou ve WCI'yı yeniden okuyunca Sanji'nin yaptıklarını yadırgasam da ilk tepkim gibi sert olmadı. Ancak biraz daha empati yapmış olmam Sanji'nin verdiği kötü kararları söylemeyeceğim anlamına gelmez.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık