Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Ölecek mi?

Sanji Ölürse ?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madara'nın da dikkati başkasında aynı mantıkla bakarsak, teklediği adamdan bir farkı yok mu diyorsun?:)
Arada fark var madara saldırırken luffy ile konuşuyor. Sanji de ise pekomsa işkence yapıyorlar ve sanji hayretle aşağa bakıyor. Ayrıca madara kanlar içinde kenara uçuyor sanjinin elinde ise luffy var ve zarar görmesin diye sırtını yere çeviriyor ve görüldüğü gibi fazla zarar da görmemiş sanji. Adam kafasına yarım dünya balyoz yedi la.

Ölürse yapacak birşey yok.Babalık öldüğünde (kalbimizde yaşıyor) ace tırtı öldüğünde ne yaptıysak aynısını yapacağız.Biraz hüzünlenip yolculuğa devam edeceğiz.Yeni bir aşçı aramak zorunda kalır tayfa , tek sıkıntı o olur.

Sevmediğimden değil, ama umarım ölür. Ayrıntıları güzel yakalamışsın fakat ben Sanji'nin bu çerçevede öleceğini düşünmüyorum. Zoro'nun mutlak orada olması gerekiyor veya diğer tüm tayfanın. Bu Arc'da ise bildiğimiz gibi Zoro ve ekipten bir kaçı Tea Party'de değil.

Adamı seninkinin yanına tek gönderdik, öldüremediyse Sanji'nin suçu ne :)
Benim ki derken, orada iyi Trol oldu ama, güçlü biri geldi dedi adam 2 yiyecekti. Poşet law yetişti. Lufy kaç zorlu mücadele etti, kendini geliştirdi Sanji ise artık pasta yarışması falan olursa ancak öne çıkar. Ara başı Kata alacaktı. Uçuyor vay be dedik, şu son bölümde ne dandik yetenek dediler. :D o değilde madem bu adamlar uçuyordu, niye gemiyi kovalarken birisi uçup saldıramadı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık