Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Ölecek mi?

Sanji Ölürse ?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok tür açısından dedim. Deniz canavarları illa o işi yapsın anlamında değil. Ayrıca tüm deniz krallarını toplayabilecek bir güç önemli ayrıca nadir ve çok güçlü deniz canavarları olduğunu düşüyorum. Özellikle aranan yetiştirilen (bkz. Rogerin gemisinin arkasındaki cisim gizemi)
Shirahoshi topluyor o da antik silah. :oleyo: Patlatmadığı sürece sorun yok diyorsun yani?

Shirahoshi topluyor o da antik silah. :oleyo: Patlatmadığı sürece sorun yok diyorsun yani?
Onu kast ettiydim zaten. Shirahoshi'nin gücünü seviyorum : ))

Ateşli silahtan kastım çok büyük bir top adı da zırtapoz ateşleyecez yıkacak viran eyleyecek böyle bir ateşli silah çıkmasın konduramam derken bunu kast ettim. Şu Z filminde ki muhabbet gibi de olabilir (olmasın yani : ))

Adam küçüklüğünden beri dayak işkence yiyen biri. Babası tarafından reddedilen sonra küçük yaşta öksüz kalan biri. Yetmemiş gibi gitti adada aç susuz kaldı.

En çok parladığı arclar zou ve E.lobby dir. Baratie den beri dayak yiyor kendisi pearl den dayak yiyip gin diye bir torbacıya karşı kaybetti.

Punk hazard,dresserosa ve tüm kek adası arcını konuşmak bile istemiyorum. Yani şöyle bir bakınca bir ölmediği kalmış sanjinin.

Senelerdir biz sanji fanlarının yaptığı gibi yine bekleyeceğiz belki E.oda tamam bukadar ezdiğim yeter diyecek bir gün.Belki yarın belki yarından da yakın :)

...gin diye bir torbacıya karşı kaybetti.
Teessüf ederim. Oysaki en son demistin ki:

Aynen ya gini severdim tam torbacıydı kendisi :) . Bu konuda E.oda ayıp etmiş gerçekten.
Sanji dayak yiyecekse de Gin gibi adamın dibinden olsun o dayak. Belki su an Baratie'ye gelen BM korsanlarına karşı savas veriyordur, borcuna sadık, onurlu adam nihayetinde.

Ayrıca torbaci degil, Çirkin Kral. :D

Teessüf ederim. Oysaki en son demistin ki:

Sanji dayak yiyecekse de Gin gibi adamın dibinden olsun o dayak. Belki su an Baratie'ye gelen BM korsanlarına karşı savas veriyordur, borcuna sadık, onurlu adam nihayetinde.

Ayrıca torbaci degil, Çirkin Kral. :D
Hocam gini sevsem de yine sanjinin kaybettiği gerçeğini değiştirmez:( ama şu var ki pearl den dayak yemeseydi gini yenerdi.

Valla ben torbacı lakabını beğendim :oleyo:

Sanji ölürse çok üzülürüm :agla: Ama bir şekilde devam ederiz, sonuçta koskoca anime sadece Sanji demek değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık