Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Ölecek mi?

Sanji Ölürse ?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk konuları bunaltmışken okuduğum bir teori'yi biraz değiştirip paylaşmak istedim.

Seri de gülümseme'nin bir önemi var.Sevdiğimiz çoğu karakter gülümseyerek göçtü.

Bellemere-San

Doktor Hiluluk

Portgas D.Ace

Donquixote Corazon

Sanji-???

En önemli mesaja gelelim.

520.sayı da Luffy'nin elinde tuttuğu kartlara dikkat.Brook ve maça ası ikilisi Ace'in ölümünü haber veriyor.

Kapağa gelirsek

Sanji, Japonca'da saat 3:00 anlamına geliyor.

Gömleğine dikkat saat 3:00'ü görüyoruz.

-Brook'un duruş şekline dikkat saat şeklini almış.Ve saat 3'ü,Sanji'yi gösteriyor.Brook,Ace de verilen mesaj gibi ölümü zamanın durduğunu sembolize ediyor.Elinde tuttuğu akrep ve yelkovan ölümü temsil eden maça ası şeklinde.

-Sanji'yi çay yaparken görüyoruz.Big Mom'ın çay partisi'ne gönderme.

-Sanji'yi dikizleyen bir Baykuş, Japonya'da ve diğer mitlerde ölüm sembolüdür.

Son olarak sigara teori'yi netleştiriyor.

Ölüm

Jinbe'i tayfaya katılırsa Monster Trio'nun güç açısından bozulacağına dair bir görüş var.Biz power up beklerken Big Mom Arc'ın sonunda Sanji seriden çıkabilir.

Peki Oda kahrolası Balık Adam Jinbei için Sanji'den vazgeçebilir mi ? Görücez.

Anketin şıklarına bir düzenleme gelebilir. 3-4 tane daha seçenek eklenebilir.

Çünkü ölürse çok üzülürüm ama seriyi bırakmam.

Güzel bir teori ancak tayfadaki hiç kimsenin hayalini gerçekleştirmeden öleceğini düşünmüyorum.
Bu arada şıklar çok uç noktalar olmuş. Sanji ölürse seriyi bırakmam ancak ölmesini de istemem. :D

Teoriyi okurken arkadan Lose Yourself'i dinliyordum. Ölmesi gereken milyon çöp varken gider Sanji'yi öldürürse sırf sonu için okumaya devam ederim.

Luffy'nin merdiven olayını görmemişim bak.Çay partisinde Sanji'ye bisey olursa Luffy Big Mom'ı yerle bir edebilir.Merdivenin en tepesinde durması da bi mesaj gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık