Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 192 45.2%

• Kullanılan toplam oy
    425
Kutuphanedekiler evet. Ya digerleri? :artiz:
Gemiyi bombardimana tutarak Robine yapılan saygısızlık Akainusan tarafindan önlendi. Robinimi üzen Akainu tarafından vurulur :gamyon:
Ama kütüphanede ki lerde öldü :D Robine de, Aokiji yardım etti. O da artık denizci değil zaten adam olanlar ayıklanıyor işte. Denizci oluşumu başlı başına adi insan dolu. Aralarında bir kaç kişi hariç tabi :D

Ama kütüphanede ki lerde öldü :D Robine de, Aokiji yardım etti. O da artık denizci değil zaten adam olanlar ayıklanıyor işte. Denizci oluşumu başlı başına adi insan dolu. Aralarında bir kaç kişi hariç tabi :D
Kütüphane boşver. Mühim olan Robinin intikamı alındı :at::d

Ayrıca Aokiji, Saulu öldürmüyor mu? Bunu neden es geçiyorsun eyy Bushido.:hıh: Akainu olsa o da izin verirdi gitmesine. :rolleyes: vermez mi?

Denizcilerin başında Aokiji olsa neyse de Fujitora olursa o ülke batar. Korsanlara sempati duyarsan, acıma yetime durumuna dusersin.

Ayrıca Aokiji, Saulu öldürmüyor mu? Bunu neden es geçiyorsun eyy Bushido.:hıh: Akainu olsa o da izin verirdi gitmesine. :rolleyes: vermez mi?

Denizcilerin başında Aokiji olsa neyse de Fujitora olursa o ülke batar. Korsanlara sempati duyarsan, acıma yetime durumuna dusersin.
Fujitora gibi adam daha op evrenine gelmedi.

Saka, Robini bırakmazdı. Aokiji de bence Saulu cezalandırmak zorundaydı. He Aokiji de melek değildir tabi ki :D

Fuji’nin sempati duyduğu o çocuk nerede masum varsa yardım etti :D

Bence sen Saka’yı bırak Fuji’ye gel :D

Saka, Robini bırakmazdı. Aokiji de bence Saulu cezalandırmak zorundaydı. He Aokiji de melek değildir tabi ki :D

Fuji’nin sempati duyduğu o çocuk nerede masum varsa yardım etti :D

Bence sen Saka’yı bırak Fuji’ye gel :D
Teklif sendense hemen geliyorum :D

Yaw ben Akainu sevdigimden değil. Sırf şu PatatAce ve yarım suratı öldürdü diye şundan nefret edilmesi :gamyon: Adama gereksiz yuklenilmesi. Bunun dışı laf atana tamamdır :d

Çok abartılı sevmem zaten amiralleri. Lakin şu saçma şekilde görevi üzerinden gomulmesi hoşuma gitmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık