Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 192 45.2%

• Kullanılan toplam oy
    425
Tekrar okudum sözün üzerine.Daha merhametsiz diyor ama bence oradaki bilgi biraz göreceli gibi.Daha merhametsiz olduğunu Oda söylüyorsa ona bir lafım yok.(Tabii öyleyse).Ancak kişilerin düşüncesiyse bana görede daha farklı.Şimdi 500 korsan yakalamış ama görevi bu.Aslında korsanlar kötü olmalı ve wg ile birlikte herkes böyle düşünüyor ki doğru yani genelide böyle.Wgde kötü diyebilirsiniz ama öyle olmasına rağmen garp aokiji gibi adamlar ayrılmıyor teşkilattan onlar çok mu mükemmel.Akainuda o acemilerin gitmelerine izin vermezdi ama o kadar hızlı olamayacağı için 500 yakalayamazdı ve bence yakalamak yerine birçoğunu öldürebilirdi gözünü kırpmadan öldürüyor çünkü.Ayrıca kizaru gibi süpernovaları yerde bırakıp gideceğini sanmıyorum.İkiside eşit acıma duygusuna sahip olsa dahi akainu korsanları etik yollardan,kaba kuvvete başvurarak yakalamıyor sadece,uygunsuz davranışları savaştaki gibi çok olmalı
Squad planıda Sengokunun emriyle yapıldı.Gene görev uyguluyordu.Ki bu görevi başka bir amiralede verse bunu yapardı...

Dostum... Konuma durmadan mesaj yazmayı bırakırsan sevinirim... Kuralları çiğniyosun şuanda...

Hiçbir kinim yoktur kendilerine.
Yaptığı o kadar şeye rağmen.
Akainu'yu seviyorum ben.
Güncelleme için teşekkürler.
Rica...

Gerçek bir askersin ne yaparsan hepsini Seigi için yaptığını biliyorum.Büyüksün.Ellerine sağlık Smoker-sama.
Lafı olmaz... Seigi baba... Gerisi yalan...

çevireye son yazdıklarına aynen katılıyorum kardeşim :) 2 manga veriyorum en fazla ondan sonra Akainu pert :) güncel bilgiler içinde ayrıca teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Ne demek dostum... Ben oldukça o dediğinde olcak...

Sana yine iş düşücek :D konuyu yine değiştiricen bu gidişle Luffy'nin haline bakarsak bu adamı öldürür.
Sanmam...

bence orda ace i yakmasının tek nedeni ace in tam olarak logia formuna dönmemesi logia olsa kurtulurdu o zamanda yumruk içinden geçer luffyi öldürürdü bizim delioğlanı kurtarmak için kendini feda etti şahsen canlanmasını istemem ivankov yardım falan etmesin
Alakası yok.... Logialar arasında bile güç farkı vardır... Akainu Ace'ten daha güçlüydü... Bu sayede onu tek yumrukla öldürdü...

güç farkı olabilir ama ozaman içinden geçip luffye vurması gerekmiyor mu hedefi luffy di ona göre yumruk attı yumruk ace te kalmazdı luffye giderdi yumruğun geçmemesi için ace in normal formda olması gerekirdi diye düşünüyorum elemente dönüşseydi yumruk ateşin içinden geçer giderdi ateşle yumruğu tutamazsın yumruk lav olduğu için ateşten etkilenmezdi ace in orda lavdan oluşan bir yumruğu durdurması için lavdan daha sıcak olması lazımdı ben böyle düşünüyorum yanlış olabilir belki ama benim fikrim bu
Sanmıyorum... Ace öne geçtiğinde Akainu yumruğunu çekti...

logia türlerine nasıl zarar verebiliyor yaw
Çok sıcak ondandır...

bugüne kadar görmediğimiz bir sınır bütün logialar darbeye dayanıklı ace ne hikmetse değil
büyük ihtimalle akainu hakiyle vurdu haki vardır ondada bu adamdan nefret ediyorum
anti akainu akainu erisin diyenler grubundanım
Bütün Logialar'ın canı yanar sağlam darbede... Apoo'nun vuruşunda Kizaru ah diyor...

Son düzenleme:
Gasparde örneğine bakarsak canı yanıyor... Kizaru bölümünü de dikkatli izle onunda canı yanıyor... Aokiji'ye zaten vurabiliyorsun... Bunlar gibi...
Gasparde diye biri yok zaten onu boşver. Aokiji' nasıl yani zaten vurabiliyorsun. Hakiyle vurulmadığında etki ettiğini hiç görmedim ben. Luffy savaşında hiç etkilenmemişti mesela. Luffy ona vurabilse hiç etkilenmezmiydi ya. Gayet parçalanıp toparlanmıştı. Kizaru dövüşünde de hiç bir acı ifadesi yok. Ne kadar güçlü vurursan vur haki veya etki edicek bir şey yoksa etkilenmez. Kizaru dövüşünün neresinde acı çekiyor Kizaru hiç anlamadım. Yarısı bölünmüş bir şekilde yatıyor hiç bir şey olmamış gibi kalkıyor.

Gasparde diye biri yok zaten onu boşver. Aokiji' nasıl yani zaten vurabiliyorsun. Hakiyle vurulmadığında etki ettiğini hiç görmedim ben. Luffy savaşında hiç etkilenmemişti mesela. Luffy ona vurabilse hiç etkilenmezmiydi ya. Gayet parçalanıp toparlanmıştı. Kizaru dövüşünde de hiç bir acı ifadesi yok. Ne kadar güçlü vurursan vur haki veya etki edicek bir şey yoksa etkilenmez. Kizaru dövüşünün neresinde acı çekiyor Kizaru hiç anlamadım. Yarısı bölünmüş bir şekilde yatıyor hiç bir şey olmamış gibi kalkıyor.
Vurabiliyorsun derken... Temas edebiliyorsun ama kırılıp birleşiyor... Hani normalde içinden geçiyor ya öyle düşün... Kizaru'nun tam darbeyi aldığı zamana bak... Ihh diyor orda... Geriye uçarkerken...

Aokiji farklı bi logia ama kizaru mermiden haberi olmamasına rağmen içinden geçirmişti yani logia özelliğinin isteğe bağlı olmaması gerekiyo ve kizaru'nun apoo tarafından bölündükten sonra birleşmesi gibi ace'in ayağa kalkması lazımdı.Akainu ölmemeli bence karşı tarafta ciddi bi rakip olmalı.Kizaru yada aokiji gibi sefil takılmıyo.Çeviri için sağol smoker...
Rica...

Sonunda benimle aynı fikirde biri.
Bencede ölmemeli Akainu.
Ölmez ki... Öyle bir hareket yapan adam... İşin arkasını mutlaka düşünmüştür...

Aynen katılıyorum.Luffy felan öldürür diyenler var Luffy'nin Akainu'yu öldürebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekir.
Şeytan gibi... Çok sağlam plan yapıyor adam...

Adam hem zeki hemde kötü karanlık şovalye mübarek.Akainu ölürse kizaru denen yavşak tipe kalıcaz.Aokiji ne kadar delikanlı olsa da ciddiyetsiz biri.Bisikletle dolanıyo.Ulu orta yerlerde uyuyo.Böyle tiplerden düşmanmı olur düşman ne kadar ciddi kararlı gözü kara olursa bizim tayfa'da o kadar güçlenir.Ayrıca izlemesi zevkli savaşlar olur...
Gerçek bir düşman bence Akainu...

Üstad`lar birşey sormak istiyorum bu adam Ace`si öldürdü mantık olarak yükselmesi veya kahraman ilan edilmesi lazım sizce bu iki seçenekten biri olur mu ?
Olabilir...

arkadaşlar bu olaydan sonra beyazsakal akainu yu affetmeyecektir kesinlikle akainu ölecektir yüzde yüz beyazsakal son olağanüstü gücünü kullanacaktır bana göre 2 amiral ölecektir.beyazsakalın oğlunu öldürmek ne demekmiş görecek.beyazsakal tecrübesini konuşturacaktır.bence akainu hakkında hayallere dalmayın gıcık bir karaekter zaten geberecek
Uçma be kardeşim.... Akainu ölürse yat kalk dua et... Birde iki Amiral'den bahsediyorsun...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık