Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
En güçlü 10 karakter arasında değil. Sırayı rastgele yazıyorum.

Kaido
Linlin
Shanks
Teach
Beyazsakal
Roger
Garp
Dragon
Rayleigh (Genç)
Mihawk
Shiki (Genç)

Etti 11. Onun haricinde bir ihtimal Im daha güçlü çıkabilir. Rocks'un kaptanı daha güçlü çıkabilir. Çok düşük ihtimal olsa da Weevil daha güçlü çıkabilir. Hala görmediğimiz, adını bile duymadığımız kişiler var. (Caesar'ın sunumunu izleyen kişiler) Oradan birileri daha güçlü çıkabilir. Genç Kong daha güçlü çıkabilir. Ryuma ve Norland gibi kişiler daha güçlü çıkabilir. İlk 10 içinde olması en iyi ihtimalde bile mümkün değil yani.

Ha bir de bu karakterin yenilgisi mükemmel olacak. Artık Sabo mu indirir, Coby mi, yoksa seri sonunda Luffy tek atıp geçer mi bilmem. :ehe:
Hacı n'aptın ya 2,3 tane Mihawk'ı yer Akainu acımaz Mihawk dediğin adam maks. sağ kol çıkacak Wano'dan sonra kellesi gidecek adamı koyma oraya benden demesi. :D Hatta ve hatta Luffy şuan Mihawk'ı parçalar şansı bile yok.

Mevlana Budistlerin arasında en sevmediğim kişidir. O yüzden onun memleketi olan Güney Afrika'da yaşıyan Homeros ve onun destanları hakkında konuşmak istemiyorum kekomancer san.

Ayrıca biz feminist-nihilist insanların devri bitmez, sonsuza gider. Bunun için de li.. pardon komşuya gidip onluk alman lazım. :oleyo:
Dogmalarla büyümüş biri olarak mevlana eleştiriniz beni derinden etkiledi. Bu kanlı tartışmayı daha fazla sürdüremeyeceğim sanırım:oleyo2:Bütün feminist nihilist bireyleri yokedeceğimiz aydınlık günlere:hıh: İyi günler:sapkali:

ps:SakazukiYonko:mincika:

+1

Genç Sengoku da eklenebilir. Seri sonu ise ilk 20 içinde ancak olur.
Evet, o aklıma gelmedi. Bir ihtimal Akainu'dan güçlü çıkabilir. :ehe:

Hacı n'aptın ya 2,3 tane Mihawk'ı yer Akainu acımaz Mihawk dediğin adam maks. sağ kol çıkacak Wano'dan sonra kellesi gidecek adamı koyma oraya benden demesi. :D Hatta ve hatta Luffy şuan Mihawk'ı parçalar şansı bile yok.
Yavaş yesin, boğazına takılmasın. :a:

Dogmalarla büyümüş biri olarak mevlana eleştiriniz beni derinden etkiledi. Bu kanlı tartışmayı daha fazla sürdüremeyeceğim sanırım:oleyo2:Bütün feminist nihilist bireyleri yokedeceğimiz aydınlık günlere:hıh: İyi günler:sapkali:

ps:SakazukiYonko:mincika:

Ben Sakazuki'nin, Shanks ile dövüşebileceğini düşünüyorum.
Amiraller full meyve. Shanks ise full haki. Bunlar taban tabana zıtlar. Zoro'nun Pica'yla dediği gibi; eğer hakin benimkinden iyiyse...

Akainu saldırırsa Shanks kendini koruyabilir çünkü hakisi Akainu'nun meyve tabanlı saldırısını durdurabilecek kadar iyi. Ayrıca magma Shanks'ın bedenine direkt temas etmeyecek. Kılıç var çünkü.

Shanks saldırırsa Akainu kendini koruyamaz çünkü hakisi Shanks kadar iyi değil.

Sonuç olarak Shanks saldırı ve savunma anlamında üstün olduğu için Akainu pert. Söz konusu dövüş 3 dakika sürmez.

Amiraller full meyve. Shanks ise full haki. Bunlar taban tabana zıtlar. Zoro'nun Pica'yla dediği gibi; eğer hakin benimkinden iyiyse...

Akainu saldırırsa Shanks kendini koruyabilir çünkü hakisi Akainu'nun meyve tabanlı saldırısını durdurabilecek kadar iyi. Ayrıca magma Shanks'ın bedenine direkt temas etmeyecek. Kılıç var çünkü.

Shanks saldırırsa Akainu kendini koruyamaz çünkü hakisi Shanks kadar iyi değil.

Sonuç olarak Shanks saldırı ve savunma anlamında üstün olduğu için Akainu pert. Söz konusu dövüş 3 dakika sürmez.
O editör şeyinde amiraller ile eşit dövüşecek kadar güçlü ibaresi vardı sanırım. 3 dakika falan olmaz öyle şeyler :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık