Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 192 45.2%

• Kullanılan toplam oy
    425
Ben de dünyanın en güçlü adamı olsam, ben de korkmam. Baktım kaybediyorum, tutar onları da götürürüm yanımda dünyayı yok ederek.
Wb de böyle bi dusunce olmasa gerek olsaydı rogere yenılınce dunyayıda götururdu heralde kendi ile beraber :)
ama bende olsam yenılırken dunyayıda göturum heralde kendımle

Yalnız wb rogera yenilince böyle bir şey yapmaz ama karargah tarafından yakalanacağını anlayınca bu işe kalkışabilir dediğiniz gibi yıkar tüm dünyayı :D O yüzden rahat adam ölümdende korkusu yok sanırım yaşayacağı kadarda yaşamış ace'i kral yapmak istiyor.

Yalnız wb rogera yenilince böyle bir şey yapmaz ama karargah tarafından yakalanacağını anlayınca bu işe kalkışabilir dediğiniz gibi yıkar tüm dünyayı :D O yüzden rahat adam ölümdende korkusu yok sanırım yaşayacağı kadarda yaşamış ace'i kral yapmak istiyor.
Tanıtımı var. Oku, neler demişler hakkında şok olursun.

Arkadaşlar ben bu adamın gücünü tam olarak anlayamadım Logia tipi bir ateşmi bu yoksa sadece yumruk tarzı şeylermi çıkarabiliyor ?
Bilinmeyen türdeymiş meyvesi.

Fillerdeki 100 milyonluk Ankanın ve tayfasının neden grand line'ı geçemediği kesinleşti sanırım.Yoksa bir süpernova kadar güçlü neredeyse,jurouge geçecekte o mu geçemeyecek.One piecede filler dahi birbiriyle bu şekilde bağlantılı hayran olmayalımda ne yapalım şimdi:rolleyes:

Tekrar eline sağlık smoker :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık