Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Sakazuki, Yonko Yenebilir Mi?

'One Piece Manga Genel' forumunda kadir †. tarafından 1 Şub 2017 tarihinde açılan konu

?

İndirebilir mi ?

1. Kaido'yu indirebilir

10.1%
  2. Shanks'ı indirebilir

12.2%
  3. Big Mom'ı indirebilir

25.2%
  4. Marshall D.Teach'i indirebilir

20.2%
  5. "Hepsi de Akainu'yu pestil eder"

67.8%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 2,306
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Öyle biri olamıyacağı için sorun yok, Akainu tek yer Kaidodan bu öyle herşeyi içine alan wbye benzemez :)

2. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 3,299
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Tek yer diyorsun. Anlıyorum. :gamyon:

3. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
    Mesaj Sayısı 6,018
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Bazen acaba olur mu diyorum...Ama sonra vazgeçiyorum. :D

4. traokun Surgeon Of Death

traokun (Surgeon Of Death)
    Mesaj Sayısı 1,313
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Teach'in tayfası da yanındayken neden Sakazuki'den korkup topukladığını merak etmişimdir.

5. Wbrggrdrlfy (Sabr)
    Mesaj Sayısı 1,679
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    En guclu adami 2 defa del cehennemi yasat sonra Kaido'dan tek ye.
    Umarım "Wb'den 2 yemistir Aka" mantigiyla hareket edilmiyordur. Sayet yese ortada Aka denilen kavram kalmazdi.

6. Saitama Fortune favors the bold

Saitama (Fortune favors the bold)
    Mesaj Sayısı 1,369
    Üyelik Tarihi3 Nis 2014
    Aka'yı WB üzerinden övmeyin artık gözünüzü seveyim ya. Oradaki WB geçmişin bir gölgesiydi. Onun dışında Akainu diğer amirallerden bir tık öndedir. Dof'un iki farklı amirale dayılanıp, Kaido denince ecel terleri dökmesi gerçeği var. Kaido'ya karşı %30'dan fazla şans vermem. Diğer yonkoulara karşı %40'ı bulabilir bu yüzde.

7. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,357
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Amiral seviciler yine başlamış Aka tüm Wb tümenleriyle tek başına savaştı. Sayfa veriyorum baksınlar.

579. sayılı manga'nın 4. sayfasını bakın Sengoku emir veriyor. Denizciler ikiye ayrılın yarınız BB'ye gidin, diğer yarınız Wb tümenlerinin peşinden gidin.

Yine 579'un 8 sayfasına bakın Aka'nın arkasındaki denizcileri çok rahat görebilirsiniz.

Ve son olarak yine 579'un 10 sayfasına tekrar bakın Coby ortada arkası Wb tümenleri, önünde ise Aka ve denizciler var. 11 sayfada ise farklı açıdan yine Aka'nın arkasındaki denizcileri görebilirsiniz.

Ve ortada adam akıllı bir savaş ğeçtiğine gösteren tek örnek hariç herhangi bişey yok. Kaçanı kovalama durumu var. Akainu sanırım 9. Wb tümenini teklemiş sadece o kadar.

Ama sorsan Aka tüm tümenlerle tek savaşmış hepsini yenmiş geri püskürtmüş arkadaşlar yok öyle bişey.

8. Eric Cartman Sanji fanı isen gel beri.

Eric Cartman (Sanji fanı isen gel beri.)
    Mesaj Sayısı 6,019
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Kaçmasa yenerlerdi. Biraz senaryo kaçıyor ona. Öyle bir dövüş için erkendi. Ayrıca yense bile binbir emekle toplanan tayfa üyelerinden birkaçı ölebilirdi. Meyve çalıp giçlendiler, bölgeleri ele geçirdiler ve yonkl tayfası haline geldiler.

Akainu şimdi gelsin Teach ağzına ağzına vurur, Akainu "Bana yaşlı yonko getirin." demeye başlar.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık