Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Şöyle bir plot twist güzel olur.Shanks Luffy’nin böğrüne kılıcı saplar ve şöyle der : Tüm dünya yanlış bilgilendirildi.Hükümetin başında 5 elder değil 6 yıldız var.Ben altıncıyım.
Bu adamdan her şeyi beklerim, nasıl bir varlık olduğu hakkında o kadar çok senaryo çıkar ki Seriiye baktığında dokunmadığı hiç kimse yok, garip bi adam, çok yönlü, gereğinden fazla yönlü, bu tip adamlar pek güven vermiyor.

Tamam tüm tümenlerle dövüşmedi ama tüm tümen komutanları bu adamın önüne Luffy'i korumak için dizilmediler mı? Marco bizzat kendisi izin verirsek lanet olsun lan bize demedi mi? Hemde az önce Beyazsakalın bütün hiddetiyle vurduğu Akainuya karşı. Ne oldu? Engelleyemediler. Çocuk bir tane adamın kendi bedenini siper etmesiyle yaşıyor, ki Shanks gelmeseydi ölürdü. Bir de e kimse ölmedi denmiyor mu o da ayrı bir laf. Bu laf kendisi önemli hiç kimseye ölümcül yara bile verememiş ama her nasılsa onun iki amirale eşit olduğunu iddia ettiği adamın fanından geliyor, ironiye gel. Marineford'u mu kale alıyorsunuz deyip kendi lehine olunca osuruktan cin çıkarmak da kendi başına ayrı bir çelişki. Peki öyle olsun bakalım, ne diyelim.
Vur dedik öldürdün :D Özellikle son kısımda o kadar haklısın ki :D

Silinmiş Üye

Nedense istemiyorum denizcilerin veya hökümetin daha güçlü adamları olmasını istiyorum.

Şöyle söyleyelim. Seride meyvelerle yonkou olan 4-5 karakter var. Ama hakiyle yonkou olan sadece Shanks var. Bu adamın hakisi karşısında değil Akainu diğer yonkoular bile düşünmeli. Şeytanın önde gideni çıkacak Shanks.

Şöyle söyleyelim. Seride meyvelerle yonkou olan 4-5 karakter var. Ama hakiyle yonkou olan sadece Shanks var. Bu adamın hakisi karşısında değil Akainu diğer yonkoular bile düşünmeli. Şeytanın önde gideni çıkacak Shanks.
Meyvesiz Teache göz çizdirmesi olayı çok kafamı karıştırıyor. Hem de hazırlıksız yakalandım da demiyor. İlginç baya

Meyvesiz Teache göz çizdirmesi olayı çok kafamı karıştırıyor. Hem de hazırlıksız yakalandım da demiyor. İlginç baya
O olay çok eskiye dayanıyor. Teach yaş olarak Shanks'tan büyük muhtemelen. Şimdi Shanks 17 yaşındayken Teach 23 yaşındaysa böyle bir olay yaşanması normal. Bizimkilerin 17 yaşındaki haliyle 23 yaşındaki hallerini düşün. Ama sonra ne oluyor ? Shanks o güç farkını kapatıp öne geçiyor, Bb Mf'de seninle dövüşmek için erken deyip geri basıyor. Bb güçlü ama Shanks çok daha güçlü normalde. Öyle ki Bb o güç farkını kapatmak için evrenin en iyi 2 meyvesini yiyor. Shanks baya sağlam yani öyle böyle değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık