Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Queen

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 29 48.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 31 51.7%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bu adamın o kadar eğlencesi, hobisi, alışkanlığı var ki ID'ye atsalar günleri nasıl geçer acaba?

Sanji ile olan dövüşünü tekrar okuyunca fark ettim. Bu adam tam bir tankmış. Marco'dan ve Chopper'dan aldığı darbelerin yani sıra Sanji'den de bir sürü darbe alıyor, üstüne mal olduğu için kendisinin güçlü bir saldırısı tarafından da iki kere vuruluyor. Ona rağmen son darbeye kadar hala ayakta durabiliyor.
Sanji gibi hızlı bir şekilde çok fazla darbe vurabilecek bir rakiple karşılaşması şanssızlığı olmuş.

Sanji ile olan dövüşünü tekrar okuyunca fark ettim. Bu adam tam bir tankmış. Marco'dan ve Chopper'dan aldığı darbelerin yani sıra Sanji'den de bir sürü darbe alıyor, üstüne mal olduğu için kendisinin güçlü bir saldırısı tarafından da iki kere vuruluyor. Ona rağmen son darbeye kadar hala ayakta durabiliyor.
Sanji gibi hızlı bir şekilde çok fazla darbe vurabilecek bir rakiple karşılaşması şanssızlığı olmuş.

T.T. Chopper'ımın vurdukları işlemiş midir sence?

Oksijen israfı ve harbiden King’in boş beleş birisin dediğinin tam karşılığı :artiz:
Sanji’nin tekmeleriyle yıkılmış olması da ayrı bir keyif verici oldu:artiz:
Çeviri için teşekkürler Smoker:good:

Bende bunu derdim hep bu adam tam bir tank. Savunması hafife alınmamalı kesinlikle, hızlı olmayan karakterler için baş etmesi daha bir zor. Ayrıca şu Sanji'nin kemiklerini un ufak ettiği saldırı da baya sağlam aslında. Hafife alınıyor bence genel olarak Queen.

Bende bunu derdim hep bu adam tam bir tank. Savunması hafife alınmamalı kesinlikle, hızlı olmayan karakterler için baş etmesi daha bir zor. Ayrıca şu Sanji'nin kemiklerini un ufak ettiği saldırı da baya sağlam aslında. Hafife alınıyor bence genel olarak Queen.
Queen sağlam ama rakipleri hayvandı. Sanji + Big Mom'la kapıştı eleman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık