Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sachi Faker & Shilial Zahard

Sachi Faker vs Shilial Zahard

• Sachi Faker

Kullanılan: 6 37.5%
  • Shilial Zahard

Kullanılan: 10 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
En güçlü 3 D seviye kurallıdan ikisi.

Shilial Zahard

Shilial, Lo Po Bia ana ailesinden gelen, Zahard ailesine girmeye layık görülmüş bir prensestir. En güçlü 3 D seviye kurallıdan biridir.

vs

Cehennem treninin en eski katılımcılarından biridir, trende uzun süre Roen'i diriltme yollarını aramış fakat başarısız olmuştur. En güçlü 3 D seviye kurallıdan biridir.

Shilial Zahard iki karede gördük bea. Keşke daha tanıdık bir karakter seçseydin.
Bizim hatsu bunla iki atıştı idi ama orda bu kız çokta ciddi değil gibiydi.
Ordan bir kıstas kursam diyorum yine olmuyor

Daha fazla ön planda olan karakter seçimi vs daha ilgi çekici kılar.
Hockney Babayı koy her türlü ben ona oy atarım :a:

Koon'u koy bak Mihawk etkisi yaratır, bu iki karakteri de alırdı vs'lerde, zeki adam ya bulur bi yolunu, kesin bulur :D

Shilial Zahard iki karede gördük bea. Keşke daha tanıdık bir karakter seçseydin.
Bizim hatsu bunla iki atıştı idi ama orda bu kız çokta ciddi değil gibiydi.
Ordan bir kıstas kursam diyorum yine olmuyor

Daha fazla ön planda olan karakter seçimi vs daha ilgi çekici kılar.
Hockney Babayı koy her türlü ben ona oy atarım :a:

Koon'u koy bak Mihawk etkisi yaratır, bu iki karakteri de alırdı vs'lerde, zeki adam ya bulur bi yolunu, kesin bulur :D
Acemilik, biz arkadaşla epey tartışmıştık bu konuyu burada da tartışılır diye düşünmüştüm. Bir daha ki sefere daha tanındık karakterleri açmaya özen gösteririm.

Bir de forumda gram gücünü görmediğimiz karakterlerin sırf konumlarından vs başlıkları açılıyor. Bu da o hesap gibi düşün. :D

Acemilik, biz arkadaşla epey tartışmıştık bu konuyu burada da tartışılır diye düşünmüştüm. Bir daha ki sefere daha tanındık karakterleri açmaya özen gösteririm.

Bir de forumda gram gücünü görmediğimiz karakterlerin sırf konumlarından vs başlıkları açılıyor. Bu da o hesap gibi düşün. :D
Van pis olunca konu, ismi duyulsun yeter vs için :D
Ama şimdi o van pis yani biraz ayrımcılık yapacaz tabii :a:

Shilial Zahard çok zorlanmadan kazanır...
Zahard prensesleri zaten üst düzey yetenekli çocuklardan seçiliyor bir de bunlara Zahard'ın kanı eklenince inanılmaz güçlü hale geliyorlar...

Fiziksel olarak bile Androssi ile baş edebilecek seviyedeler ki bu kızlar fizik gücünden çok pet sayesinde dövüşen bir aileye üye...

Androssi eğer dövüş kurallarını bilse Kaizer'i yenmesi muhtemel güçteydi ki Kaizer için Sachi Faker'dan daha güçlü dendi diye hatırlıyorum...

Son 30 bölümdür bakmıyorum Sachi güçlenmişmidir diye düşündüm ama Sachi 200 yılda gözünü kaybetmek pahasına bu kadar güçlendi bir yılda güçleneceğini sanmam.

Sachi < Kaizer =< Androssi < Shilial

Tabi Androssi trende Yuri tarafından eğitim alınca onları geçmiş olabilir...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık