Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oylar kaydığı için anket sıfırlandı arkadaşlar tekrar oy verirseniz sevinirim.

Bu konunun açılması gerekiyordu üstleneyim dedim.Sanırım Eylül başında ödülü açıklanacakmış.O zamana kadar bir anket iyi gider diye düşündüm.Bakalım korsanfan tahminlerde ne denli başarılı olacak görelim.Ay sonunda anket kapanacak ve tek oy hakkı olacak.Seçiminizi iyi yapın.

Fikir vermeye yardımcı olacak görselleri de buraya ekleyelim hatırlatma açısından.Anket seçeneklerini tekrar yazmayacağım oylarken görürsünüz.Bir iki seçenek hariç yüz sayı aralıklarla oluşuyor seçenekler.En makul olanlarını yazmaya çalıştım.Herkese kolay gelsin. :)

Son düzenleme:
Eline sağlık.

Konumu ve meyvesiz gücü itibariyle daha fazla hak ediyor olabilir. Ancak gelişmekte olan karakter olarak gösterileceğinden 700-800'e oyum.

Baya güçlü bir delikanlı üstüne devrimci olunca ödülü az buz olmaz. 1, 1.5 milyar arası olur.

Şu sağ kollar 1 milyar bellyden başladığına göre, dünyanın en çok aranan adamı olan Drogon'un ödülü en az 2 3 milyar belly falandır herhalde. Yanlış hatırlamıyorsam Sabo'da devrim ordusunun 2. adamı, bundan dolayı Sabo'nun ödülü de 1.3 1.5 milyar belly vardır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık