Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
az önce geçmiş sayıları okurken sabo olayında dragonun gemisinde hemen onu tedavi edin bu yaralar çok korkunç diyor ama yaralıyı göstermiyor bence o sabo yha

589-sayfa9

"Delil" üzerinden gidersek sabo öldü fikri çok daha ağır basar beyler,boşuna tartışmayın bence Smoker haklı bu konuda
Ha ben ölmediğini düşünüyorum o ayrı ,çıkacak bir yerlerden sabo:D

elimizdeki son görüntü parçalanmış hemi parçaları ve savo nun şapkası. sadece bunları görüp te öldü demek kişisel bir fikirden başka birşey olmaz.
sabo'nun adamının öldü demesini de kanıt olacak hiçbir değeri yok. ona sormazlar mı adam öldüyse ceseti nerede. ortada ceset olmadığı sürece öldü diye birşey söylemek o kişinin kişisel fikri olur. öldü diye ace ve wb yi söyleyebiliriz. çünkü apaçık ortada cesetleri var.

596. bölümün kapağında Luffy, Ace ve Sabo vardı. 2 yıl önceki zaman diliminde olan yaşlarıyla bulunuyorlardı. O kapaktan sonra yaşama olasılığının yüksek olduğunu düşünüyorum. Zira E. Oda kapakları boş yere koymuyor.

Evet burada ya yaşasalardı bu halde olacaklardı demek istemişte olabilir. Fakat, Sabo çok önceden kaybolduğu/öldüğü için büyük halini görmek de bir mesaj havası yaratmıştı bende.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık