Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Böyle bir konu eksikti ve gerekliydi.Kargalarla göklerde süzülen Sabo mu yoksa Şahin gözleriyle gücün doruklarını zorlayan Mihawk mı kazanır ?

Boru mu yoksa Kokutou Yoru mu kazanacak siz karar verin.

Yetişkin Sabo oldukça güçlü bir adamdır. Kavga Balıkları'ndan gelen saldırıları kolayca engellemiştir. Ayrıca korkunç gücü ile nam salmış ve bir Yonko olan Marshall D. Teach'in kişisel koruması olan Jesus Burgess'ı küçük bir eforla onu engellemiştir. Turnuvanın final dövüşünü kazandıktan sonra da, Corrida Kolezyumu'nun tüm arenasını yok etmiştir. Normal bir tutuşu ile Kor-Amiral Bastille'in kafasını ve başlığını ezmiştir. Ayrıca bir Denizci Amirali ile eşit şekilde dövüşebilmiş, kazanamasa da çok ciddi bir yara almamıştır. Bu olaydan sonra Karasakal Korsanları'nın 1. Filo kaptanı olan Burgess ile ikinci kez karşılaşmış ve onu kolayca yenmiştir.

Savaş gücü anlamında Mihawk, dünyada yaşayan kılıç ustaları içerisinde en güçlüsüdür. O zamanlar şimdiye göre daha güçsüz olsa bile korkulan bir kılıç ustası olan Zoro'nun en güçlü tekniklerini boynunda taşıdığı Kotagana ile durdurmuştur. Kotagana'yı genelde yemek yerken kullandığı düşünülürse, kesici herhangi bir alet üzerindeki yüksek hakimiyeti net olarak anlaşılabilir.
Gençlik zamanlarında şu an bir Yonko olan Shanks ile kapışmıştır. Ayrıca kılıç kullanımı konusundaki yetkinliği eğitim verecek düzeydedir. Zoro'yu iki yılda çok daha güçlü biri haline getirmiştir.

Son düzenleme:

Mihawk

Mihawk.

Yalnız Fuji ilk etapta ciddi olarak dövüşse idi, Devrimci ordusu gelse kurtaramazdı onu.

Adada Fuji'den sonraki en güçlü kişi bu olabilir. Ama Mihawk'ı biliyorsunuz efendim.

Mihawk dövüşmez zaten böyleleriyle. Alt sınıf bunlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne zamandır beklediğim zevkli, mantıklı bir karşılaştırma.İkisi de gördüğümüz kadarıyla tam bir yokedici. Bence az farkla Mihawk alır.

Mihawk vs Dragon olsa biraz düşünürdüm ama Sabo varlık dahi göstermeden bu sefer gerçekten ölür bir daha da dirilemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık