Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Vincent

Chopper korsanlar kıralı olacak ve daha sonra dünyanın en güçlü canavarı olarak anılacak.5 hafta ara.:oleyo2:

Naminin işimiz bitti demesinden sonrA ben de Namiden haki çıkartması bekliyorum. Okyanusun gücünden öte içindeki fırtına daha vurucudur biliyorsunuz. Tempolar çok naöide biliyorsunuz. Silahlanma HAKisi ile nami çubuğunu haki kaplar, fırtına tempo der ve tsunami oluşturur o dalga ile. O su dalgası ve BM da adaya geri döner. BM tayfası Sudan etkilenir ve Brüle sadece yönetici tayfasındaki kardeşlerini ayna içine alabilir ve kata vs luffy savaşı durur. Çünkü katanın daha büyük sorunu vardır: Ada'nın yarısı sular altında, BM çıldırmış halde ve kardeşler ağır yaralı. Kardeşlerden birini daha yememesi için kata harekete geçer
Bir hafta ara :)
Şimşek atsa daha iyi olur bence, malum suyun iletme şeysi var.

Bigmom ve tayfası kaçan herkesi yakalar, Luffy, Jinbei, Bege kelepçelenmiş halde bir gemiye bindirilme üzere öne çıkartılır. Den Den mushi çalar ve Bigmom'ın bizzat kendisi açar.
Arayan Kaido'dur, '' Hala mı o böceklerle eğleniyorsun Linlin der.'' BM ise '' Böyle eğlenmeyeli uzun bir zaman olmuştu, neden senin gibi bir yaratık için eğlencemi yarıda keseyim?'' diye cevap verir.
Kaido Bm'nin söylediklerini pek de dikkate almaz. '' Planladığımız gibi adada bekliyorum, senin 3lüne karşı benimkiler, bakalım kim kazanacak! Bu Kidd denen acemi hiç de fena değil! '' der.

Aslında her şey planlanmıştır. Yonkoular kendi aralarındaki bir eğlence için 300-500 milyonluk adamlardan takımlar kurmaktadırlar...
Olaya geeel

Shanks balıkadam
Robin göğüslerini meyve yeteneğiyle büyütüyor.
Nami kör.
Luffy aslında bir şeytan meyvesi.
Zoro'nun kapalı gözünün altında stres çarkı var. Şekil şukul dönüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık