Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Luffy bakacak "olmuyor artık, olmuyor" diyecek ve Kata'nın önünde canını teslim edecek. BM'de bizimkileri avlayıp, cigarasını içecek. Kaidou baba da "ulan benim avlarımı nasıl avlarsın, bre köstebek" deyip BM ve tayfasını parçalayacak.

Zoro cigarasını yakacak ve göz bandını açacak. Ardından sol gözünde ışınlanma yeteneği olduğunu açıklayıp, BM'nin tsunamisine Shishi Sonson atacak.
Sonra tayfa zoro nun luffy den daha güçlü olduğunu görüp luffy i dislayacaklar.Luffy de gidip karasakal a katılacak ardından Raftel e ulaştıkların da luffy karasakal adına tüm tayfayı katlederek one piece bulacak.Sonra karasakal luffy ile işi bittikten sonra luffy de öldürecek sonsuza kadar mutlu yaşayacaklar :artiz:

Kaidou baba yine cigarayı yakmıştır. Sakin bir nidayla "Jack, nerelerdeydin"...
Jack tırsmıştır ve sonuçlarını bildiği halde; "Baba, yeminlen dalgınlığıma geldi"
Kaidou baba yine sukunetini koruyum, sordu "Seni nereye gönderim Jack?
Jack, donuk bir surat ifadesiyle; "Baba, Zou'ya"
Kaidou baba; "Peki niye gönderdim?"
Jack; "Ninjayı ve kızıl pone'i bulmaya"
Kaidou baba bu sefer sert bir ifadeyle; "PEKİ BENİM ÖNÜMDE NEDEN NİNJA ve KIZIL TAŞ YOK!?"
Jack; "..."
Baba eline 7-65'i alır ve, "Jack, seni Dof'tan üst gördüm ve Dof'u kurtar diye kurtardım ve sen? İki çoluk çocuktan dayak yedin ha!?, artık ismimi taşımaya hakkın yok!" der ve...

Sonra tayfa zoro nun luffy den daha güçlü olduğunu görüp luffy i dislayacaklar.Luffy de gidip karasakal a katılacak ardından Raftel e ulaştıkların da luffy karasakal adına tüm tayfayı katlederek one piece bulacak.Sonra karasakal luffy ile işi bittikten sonra luffy de öldürecek sonsuza kadar mutlu yaşayacaklar :artiz:
Hayır, OP'u Zoro bulacak ve KK olacak. Sonra BB ve Luffy'i tekleyecek.

Kaidou babanın kasları gevşemiştir ve "ula şurdan bir Yonko çıksa da, gevşemiş kaslarımı tazelesem" diye düşüne durur ki, bizim yeni yetme BB çıka gelir, yüzündeki o sırıtmayla "hehehe, seni dövecem Kaydu" der. Kaidou baba parmaklarını kıtlatır ve "seni bekliyordum Çocuk" der. Ağzına cigarasını alır ve, yumruğunu sıkar. BB tüm meyve yeteneklerini, tüm tayfanın kudretini toplayarak Kaidou'yu teklemeyi hedefler, Kaidou baba biraz duraksar ve "ula bu velet bana zarar verebilir mi acep, du bakalım" der ve durur. BB tüm varlığıyla Kaidou'a saldırır ve Kaidou'da çizik yoktur. Baba, "bu muydu bütün yapabildiğin, sana nasıl Yonkou diyor bu ahmaklar", der ve BB'e vurduğu gibi perte çıkartır.

Vincent

Kaidou babanın kasları gevşemiştir ve "ula şurdan bir Yonko çıksa da, gevşemiş kaslarımı tazelesem" diye düşüne durur ki, bizim yeni yetme BB çıka gelir, yüzündeki o sırıtmayla "hehehe, seni dövecem Kaydu" der. Kaidou baba parmaklarını kıtlatır ve "seni bekliyordum Çocuk" der. Ağzına cigarasını alır ve, yumruğunu sıkar. BB tüm meyve yeteneklerini, tüm tayfanın kudretini toplayarak Kaidou'yu teklemeyi hedefler, Kaidou baba biraz duraksar ve "ula bu velet bana zarar verebilir mi acep, du bakalım" der ve durur. BB tüm varlığıyla Kaidou'a saldırır ve Kaidou'da çizik yoktur. Baba, "bu muydu bütün yapabildiğin, sana nasıl Yonkou diyor bu ahmaklar", der ve BB'e vurduğu gibi perte çıkartır.
Nokta :a:.

Reyiz cigaradan akciğer kanseri olmuştur. Durumu bildiren doktorlara, "akciğer ha, nerede o dediğiniz şey?" der ve yerini öğrendiği gibi söker atar. "Artık sorun kalmamıştır herhalde" der ve cigara yakar :a:

kartal8181

Naminin işimiz bitti demesinden sonrA ben de Namiden haki çıkartması bekliyorum. Okyanusun gücünden öte içindeki fırtına daha vurucudur biliyorsunuz. Tempolar çok naöide biliyorsunuz. Silahlanma HAKisi ile nami çubuğunu haki kaplar, fırtına tempo der ve tsunami oluşturur o dalga ile. O su dalgası ve BM da adaya geri döner. BM tayfası Sudan etkilenir ve Brüle sadece yönetici tayfasındaki kardeşlerini ayna içine alabilir ve kata vs luffy savaşı durur. Çünkü katanın daha büyük sorunu vardır: Ada'nın yarısı sular altında, BM çıldırmış halde ve kardeşler ağır yaralı. Kardeşlerden birini daha yememesi için kata harekete geçer
Bir hafta ara :)

Tek atar :a:
Tek
Tek
Tek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık