Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Zoro'nun son savaştaki rakibi ona üstün geldiği sırada Sanji ona yardım eder ve Sanji sayesinde bulduğu fırsatı değerlendiren Zoro ölmekten kurtulmakla kalmayıp rakibinin de işini bitirir. Ancak Sanji ölümün eşiğine gelmiştir. Dressrosa'da ayrıldıkları günden beri ilk defa yan yana gelen ikilinin arasında fanlar tarafından beklenen olası buzlar henüz tecessüm dahi edemeden eriyip gitmiş olur.

Zoro'nun son savaştaki rakibi ona üstün geldiği sırada Sanji ona yardım eder ve Sanji sayesinde bulduğu fırsatı değerlendiren Zoro ölmekten kurtulmakla kalmayıp rakibinin de işini bitirir. Ancak Sanji ölümün eşiğine gelmiştir. Dressrosa'da ayrıldıkları günden beri ilk defa yan yana gelen ikilinin arasında fanlar tarafından beklenen olası buzlar henüz tecessüm dahi edemeden eriyip gitmiş olur.
Buzlar mı eriyecek? Savaş çıkar savaş! Kendine gel beyim!

Smile yiyen Bepo Slime'a dönüşür ve Youtuber olduktan sonra her hafta bir One Piece ünlüsüne konuk olarak şöhreti elde etmeye çalışır. Program genel itibarıyla konukların elinde oyuncak olan Bepo'nun sunumuyla gerçekleşir. Bolca kahkaha vardır. Bunsan 10 ya da 20 yıl sonra Bepofan isimli sitede üzerine distopik teoriler üretecek olan üyeler olacak ve bu tür konular en azından Bepo vs. Roger gibi konulardan daha çok itibar görecektir. Forumun adminiyse duruma el atacak ve Bepo'yu tarihe gömecek, yani kardeşinin yanına gönderecektir.

Bir zamanlar One Piece'te haftaya devam edecek.

Smile yiyen Bepo Slime'a dönüşür ve Youtuber olduktan sonra her hafta bir One Piece ünlüsüne konuk olarak şöhreti elde etmeye çalışır. Program genel itibarıyla konukların elinde oyuncak olan Bepo'nun sunumuyla gerçekleşir. Bolca kahkaha vardır. Bunsan 10 ya da 20 yıl sonra Bepofan isimli sitede üzerine ütopik teoriler üretecek olan üyeler olacak ve bu tür konular en azından Bepo vs. Roger gibi konulardan daha çok itibar görecektir. Forumun adminiyse duruma el atacak ve Bepo'yu tarihe gömecek, yani kardeşinin yanına gönderecektir.

Bir zamanlar One Piece'te haftaya devam edecek.
Düzelttim.

Olmuyor olmuyor demişsin.Bu nasıl olmuş @Densetsu no Samurai :)

Zoro Hiyori'yi zar zor kaçırır.Onu başka bir yere yollar.

O sırada Hawkins ile karşılaşır.Dövüş pozisyonu alır.

Hawkins ona dövüşmeye gelmediğini söyler.Zoro'ya çok önemli bir görevi olduğunu söyler.

Hawkins bir büyücüdür aslında şeytan meyvesi yememiştir ve dönüşüm geçirir kızıl saçlı güzel bir kadına dönüşür.Bunun gerçek hali olduğunu söyler.

- Bayılan bir daha bayılamaz Roronoa Zoro.

- Ne demek istiyorsun ?

- Bir gün anlayacaksın.Beyaz ve kırmızı boynuzlar keseceksin.

Zoro'nun yarasını iyileştirir ve yola çıkmasını söyler.

Hawkins : Valar Mortalis " bütün kılıçlar öldürmeli "
Zoro : Valar Servantis " bütün kılıçlar hizmet etmeli "

Ardından Zoro ayrılır.

Sonrasında Hawkins küresine döner ve ona birşeyler mırıldanır.

- Sonunda buldum onu !

- Evet efendimiz.Ashura Azai'yi.....

Olmuyor olmuyor demişsin.Bu nasıl olmuş @Densetsu no Samurai :)

Zoro Hiyori'yi zar zor kaçırır.Onu başka bir yere yollar.

O sırada Hawkins ile karşılaşır.Dövüş pozisyonu alır.

Hawkins ona dövüşmeye gelmediğini söyler.Zoro'ya çok önemli bir görevi olduğunu söyler.

Hawkins bir büyücüdür aslında şeytan meyvesi yememiştir ve dönüşüm geçirir kızıl saçlı güzel bir kadına dönüşür.Bunun gerçek hali olduğunu söyler.

- Bayılan bir daha bayılamaz Roronoa Zoro.

- Ne demek istiyorsun ?

- Bir gün anlayacaksın.Beyaz ve kırmızı boynuzlar keseceksin.

Zoro'nun yarasını iyileştirir ve yola çıkmasını söyler.

Hawkins : Valar Mortalis " bütün kılıçlar öldürmeli "
Zoro : Valar Servantis " bütün kılıçlar hizmet etmeli "

Ardından Zoro ayrılır.

Sonrasında Hawkins küresine döner ve ona birşeyler mırıldanır.

- Sonunda buldum onu !

- Evet efendimiz.Ashura Azai'yi.....
Sonunda Our Is The Fury yazsan daha çok hoşuma giderdi kim ne yapsın azoru mazoru ya xD

Reisten bu sözü duymak istiyorum, tek atarken xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık