Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Gelecekten geliyorum ve direk final söylüyorum
Hasır Şapkalar Hazineye ulaşıyor fakat hazine tek bir şeyden ibaret değil Herkes farklı yönelimler izliyor.Luffy Korsanlar Kralı oluyor.Hancock Luffy'i etle kandırıyor ve evleniyorlar.Tüm dünya neredeyse düğününe geliyor.Kendi nankör tayfası hariç.Nami geliyor gerçi ama haber vermiyor çünkü takılan altınları çalıyor.
Buggy düğünü basıyor ve düğünde köle köle meyvesini kullanan ikizi sayesiyle herkesi kölesi yapıyor Luffy dahil
Sanji okama oluyor.Okama hakları için yöneticileri teker teker uyarıyor.
Zoro boş taht mevzusunu duyunca gözü kalıyor.Sonra Zoro aslında Im'ın soyundan geldiğini öğreniyor.Dragon Im'ı öldürmek üzereyken Im Zoro'yu görür ve torunum diye seslenir.O sıra Zoro Kaido'nun gözünü kör ederken kullandığı teknikle Dragon'u kör ediyor ve daha sonrasında yeni tekniğiyle Dragon daha saldırmaya başlayamadan yere yatıp ölüyor.
Nami Kizaru'yu korkutuyor.Kizaru'nun kendi şeytan meyvesiyle kullandığı uzay aracıyla Gliese 581 g gezegenine gidiyorlar ve oranın ismini Para gezegeni olarak değiştiriyor.
Usopp artık Elbaf'ta hüküm süren yonkodur.Kayayla evlidir.Kendi babasını öldürdüğünden dolayı Usopp'u kaya teselli eder ve yalanlar söyler.
Enel hayatı sorgulamıştır ve ben ne yapıyorum böyle diye düşünmüş.Varlık nedir?İyi nedir Kötü nedir? başlamış düşünmeye.Ayda buna öğrenciniz olabilir miyim demişler falan filan
Robin,Franky,Chopper,Brook Enel'e yardımcı olmuş.Burada insanlara eğitim vermişler.KK ile çocuklara öykülerini anlatıyor.Çocuklar Luffy'e özeniyor falan
Jimbei ise Balık adam adasında hüküm süren yonkolardan biridir
Crocodile-Doflamingo ise Buggy'nin sağ koludur ve yonko gücündedirler

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık