Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Perde 4 Vegapunk ile açılır. Vegapunk Im'in nihai amacını gerçekleştirecek yapay şeytan meyvesi için çalışmaktadır. Bu meyve ölüleri diriltmeye yarayan bir meyvedir. Bunun gücü ile Im'in efendisini, Eustass Macrox'u dirilteceklerdir. Her şey neredeyse tamam olmak üzeredir. Lakin İm ve Gorosei'nin hala Vegapunk'ı koruması gerekiyordur.
Robin' nin meyvesiyle yapay bir insan vücudu yapar, Brook' un meyvesiyle ruhu bu yapay vücuda bağlar ve Chopper' ın meyvesiyle de son noktayı koyarsak oldu bu iş. :oleyo:

Ryokugyu'nun meyvesi açıklanmıştır.

Yeşil boğa " saksı saksı " meyvesini yemiştir.

3 sene önce içerisine attığı tohumlar ona yeterli besin ve enerjiyi sağlamaktadır.Güneş ışığı ve su yeterlidir.

Akainu Kizaru ile beraber onu karargaha çağırmıştır.Kutsalların,kadimlerin durumuyla Cp0 konusunu Kizaru ile tartışmaktadır.Yetkimizi aşmadan işlerine nasıl karışabiliriz yasalara uygun şekilde diye çeşitli konuları tartışmaktadır.

Sakazuki Kizaru ile samimiyet açısından çok içli dışlıdır eski arkadaşlardır.Bütün konuşmayı onunla yapar yeşil boğaya bakıp fikrini sormaz bile.

Ryokugyu bu durum karşısında sinirlenir.

Ryokugyu : Neden bana da sormuyorsunuz ? Saksı değilim ben.En çok bana soracaksınız !

Kizaru : Evet öylesin.
Akainu : Evet saksısın.
Bende oturmuş ciddi ciddi okuyorum

Monkey D. Dragon’un şeytan meyvası mistik zoan; Maymun Kral çıkacacak. Akabinde bu luffy’nin yapmış olduğu “maymun”lukları anlamlandırmıyanlar için bir aydınlanma çağı başlayacak.

Kaido ve BM vs. Law, Luffy ve Kid
King vs. Zoro ve Killer
Queen vs. Sanji ve şu an ona sataşan arkadaş
Jack vs. Inu ve Neko
Apoo vs. Brook

Hadi eyvallah. :oleyo2:

Bence bütün supernovalar birşekilde birlik olup büyükleri devirecek(karasakal hariç), Krallık savaşı ondan sonra yeni nesil arasında geçicek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık