Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sıradaki Haki Kullanıcısı

Sıradaki haki kullanıcısı kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    199
Dressrosa arcında Usopp'un gözlem hakisi açmasıyla birlikte tayfanın geri kalanında haki göreceğimiz aşikar. Sizce sıradaki haki kullanıcısı kim olacak, hangi hakiyi açacak?

Bana kalırsa bu kişi Brook olacak ve B. Haki olacak. Timeskipten sonra kendisini hiç gelişmiş görmedim. Ona da bir power up gerekiyor artık.

Haki çıkmasını istediğim kişiyi soracak olursanız Franky. Ama bunlar hakiyi hangi ara geliştirecekler? Bence Usopp'a silahlanma hakisi de lazım. Koramirallerin hepsinde haki olduğunu biliyoruz. Bizim tayfa 9 kişi. 1 i 3 çeşit. 2 si 2 çeşit. 1 i 1 çeşit haki kullanıyor. Franky ve Chopper'da da haki olması gerek bence. Nami, Robin, Brook gibiler de çer çöpü topluca halleder.

Yeni katılacak üye haki kullanıcı olur, o da yeter. Bunların hiçbiri b. haki açamaz. K. hakide zor gibi duruyor.

Franky ve Robin'i sırf kalpleri kırılmasın diye yazdım denilebilir. Çok yüksek ihtimal bu arc birinde çıkacak. Benim seçim yöntemim şu şekilde oldu.
1. Bir önceki arcda k.haki çıktığı için sıra b. hakide.
2. B. Haki en çok Brook ve Chopper'a yakışır.
3. Chopper kaido arcında kendi kendine keşfeder diye tahmin ettiğimden ve Brook'a power up gerektiğinden Brook dedim.

Brook a da B.Haki yakışır, ciddileştiği zaman baya karizma oluyor. Franky bu adada olmadığı için sıradaki haki kullanıcısı Brook olabilir.

Fikrim hemen değişti. Franky aslında haki değil de kairoseki kullansa daha iyi olur. Cyborg olduğu için ellerini kairosekiden yapabilir. Nami'de hiçbir hakinin olacağını sanmıyorum. Robin'de hakinin yuvasından geliyor orada öğrenmediyse uyandıramadıysa daha kullanmaz. Geriye Brook ve Chopper kalıyor. Sanmıyorum bunlarda da haki çıkacağını. Hasır Şapka Filosu var artık. Bu filoda ondan fazla haki kullanan vardır. Bu kadar haki kullanıcısı da yeter. Franky'de kairoseki kullanır işte. Kısacası kimse haki uyandırmaz. Usopp kendini geliştirir belki b.haki de kullanır. Attığı şeylere b.haki ekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık