Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Şimdiye kadar gücünü gördüklerimiz arasında en güçsüz nova çok net Hawkins değil mi? Wano'nun en büyük kaybedeni kendisi. Madara oldu resmen.
Sonunda benimle hemfikir biri. Hawkins deniztasi çivileri ile Lawa Zoroya zarar veriyor bir de. Wanodan aldığı. Kaidonun adamı olmadan önce önemli bir silahı da yok

Apoo meselesi benim açımdan goygoydan başka bir şey değil. Oda müttefik ittifak muhabbeti yaparak bazı novaları bu arc aradan çıkaracak. Çıkmadan önce de o kadar tasarladık buraya kadar nasıl geldilerin cevabını verelim bari demiş. Hiçbir şey yapamadan öylece teke gitseydi olmazdı. Kidin saldırısıyla da aradan çıkma ihtimali yok zaten. Bu iş biraz doğru tarafı seçme konusuna gidiyor. Bellamy'nin bahsettiği büyük dalga ve gelen çağda doflamingonun gemisinde olma meselesi. Herkes kazananın tarafında olmak istiyor aslında. Apoo ve Hawkins hatalı tarafı seçmiş oldular bu şekilde. Ki Diğer novalar içinden kid'in ileride tek takılacağını varsayarsak hatalı taraf seçecek başka kimse olduğunu sanmıyorum. Konuyu iyice dağıtmadan kendimce bir sıralama yaparsam şöyle olur herhalde.

Luffy kid
Zoro Killer Law
Urugoe Drake
Bege Apoo Hawkins
Bonney

Hawkins ve Urouge, Apoo'dan daha fazla oy almış. :ehe:

Luffy
Kid
Zoro
Law
Drake
Apoo
Urouge
Bege
Killer
Hawkins
Bonney

Bu sıralama her an değişebilir. Cidden l kadar fikrim yok ki Zoroyu nereye koysam kestiremiyorum.
Luffy bu net
Kid buda galiba
Law
Zoro
Oruç
Drake
Bege
Apoo
Hawkins
Killer
Bonney

Daha öncede yazmıştım, pek çoğu yeni savaşmaya başlayan genç tipler. Potansiyelleri var; bir savaş veya eğitim görseler sıralamaları anında değişir.
S+ Luffy
S Zoro & Kid
A Law & Sanji
B+ Oruc & X Drake & Killer
B- Apoo & Bege
C Hawkins
? Bonney

A+ Luffy
A Kid, Zoro
A- Law, X Drake, Urouge
B+ Apoo, Hawkins, Bege, Bonney, Killer

Her satır da kendi içinde sıralamalı olacak şekilde böyle düşünüyorum. Tabii bu karakterlerin bir kısmı önümüzdeki 20-30 sayı içinde ciddi power-up'lar alabilirler. Zoro, Wano öncesinde Law'un hemen arkasında gibiydi ama Enma'yla beraber bir seviye atlamış gibi görünüyor. Şimdi o bir önceki noktasına Sanji yükselmiş durumda, ki o da düşünceme göre tüm süpernovaların gerisinden geldi oraya. Zoro, Onigashima'daki eşleşmesini bulduktan sonra daha da büyük bir güçlenme yaşayacaktır. Öte yandan Kid ve Law'un beraberce Big Mom'la dövüşmesini hala olası görüyorum, bu gerçekleşirse onlar da elbette inanılmaz güçlenmiş olacaklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık