Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

BB, Luffy, Kid, Law, Zoro, Urouge, Bege, Drake, Hawkins, Apoo, Killer, Bonney.

Law'un meyvesinin çok büyük bir avantaj olduğunu düşündüğümden Zoro'dan öne yazdım. Meyve olmasaydı saf fiziksel güç ve kılıç tekniği ile Zoro her halükarda Law'dan güçlü olurdu.

Law'un meyvesinin çok büyük bir avantaj olduğunu düşündüğümden Zoro'dan öne yazdım. Meyve olmasaydı saf fiziksel güç ve kılıç tekniği ile Zoro her halükarda Law'dan güçlü olurdu.
Drake ağlıyor şu an.

Lawın meyvesi enma kaynaklı hakiyi sittin sene durduramaz.

hakiye işler işlemez muhabbetlerini bilemiyorum tam aklım ermiyor onlara. ikisinde de haki yok mu neticede? law da eğer süpernova kategorisindeyse kessin yani bi zahmet. room içinde iki parçaya ayırdı mı iş bitti zaten.
Öyle olmuyor. Smokanın hakisi daha yüksekti o yüzden kesemiyordu onu. Dofu da kesemiyordu. Senin mantığınla olsa önüne geleni keser geçer.

Öyle olmuyor. Smokanın hakisi daha yüksekti o yüzden kesemiyordu onu. Dofu da kesemiyordu. Senin mantığınla olsa önüne geleni keser geçer.
O zaman da şöyle bir mantıksızlık oluşuyor.Lawın seni nereden keseceğini nasıl bileceksin de koka veya b.haki ile engellemeye çalışacaksın ? Ya full beden haki basıp ezip geçeceksin ya da iyi bir k.hakin olup nereye saldıracağını bileceksin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık