Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

O zaman Luffy ve Zoro aynı sınıfta olsun, Luffy iki vuruşa pert oldu ama Zoro ikinciyi yemediği için Zoro Apoo'dan kaç yer net değil şu an. Drake de sanki yukarı alınabilir, tabi eğer Apoo "Lanet olsun Topiroppo'luğunuza ben DJ'ler Kralı olacağım!" diyip statüyü istemediyle ayrı :cool:
Apoo normalde 5. İmparator olacaktı ama Queen ile beraber müzik yapmak için tayfaya katıldı. Gerçekleri açıklama vakti geldi :D

At fava bekle teorisi; Queen, Brook, Apoo birleşip müzisyenler tayfasını kuracak. Bu tayfa gelecekte çok büyük işler başaracak :a:

Apoo normalde 5. İmparator olacaktı ama Queen ile beraber müzik yapmak için tayfaya katıldı. Gerçekleri açıklama vakti geldi :D

At fava bekle teorisi; Queen, Brook, Apoo birleşip müzisyenler tayfasını kuracak. Bu tayfa gelecekte çok büyük işler başaracak :a:
Kaptan tabii ki de Apoo olacak :a:

Luffy
Kid
Law
Oruç
Drake
Apoo
Bege
Killer
Hawkins

Zoro ve Bonneyi tam konumlandıramıyorum. İkisininde tam pratiğe dökmediği güçleri var.

Son düzenleme:
1.Luffy
2.Kid
3.Law

Gerisi ne kadar tartışılırsa tartışılsın yeterince şey görmediğimiz için bilemeyiz. Zoro'nun yeri arc sonunda belli olur. Apoo en güçsüzlerden muhtemelen bir Yonkou karşısında Bege gibi dayanabileceğini de sanmıyorum. Ama tam sırasını belirlemek imkansız çünkü diğerlerini yeterince görmedik. Law ve Kid'in yeri de arc sonu değişebilir. Normalde Law'ı daha güçlü görüyordum ama Kid'in işlenişi arc sonunda Kid'i Law'ın üstüne taşıyacak gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık