Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi

Goodwill

Şimdi konu başlığına bakınca daha sadece ismi söylenmiş bir amiral hakkında konu açmak saçma gözükebilir ama bence amirallerin lakaplarıyla güçlerini bulabiliriz.

Kuzan (Aokiji)

İlk olarak eski amiral Kuzan.Amiralken lakabı Aokijiydi yani mavi ao ve sülün kiji nin birleşimi.Meyvesi hie hie no mi yani buz buz meyvesi.Lakabındaki mavi buzun rengiydi.Aynı zamanda denizciyken gömleği de mavi renkteydi.

Sakazuki (Akainu)

Yeni filo amirali Sakazuki.Lakabı Akainu yani kırmızı aka ve köpek iku nun birleşimi.Meyvesi magu magu no mi yani magma magma meyvesi.Lakabındaki kırmızı magmanın rengiydi.Gömleği de kırmızı renkti.

Borsalino (Kizaru)

Zaman atlamasından sonra hala amiral olarak kalan Borsalino.Lakabı sarı kiiroi ve maymun saru nun birleşimi.Meyvesi pika pika no mi yani ışıltı ışıltı meyvesi biz ışık diyelim.Lakabındaki sarı ışığın animedeki rengi.Giysileri ise sarı ve koyu sarı çizgili.

Issho (Fujitora)

Yeni amirallerimizden biri.Lakabı fuji neyse bilmiyorum :flaugh: ve kaplan tora nın birleşimi.Şeytan meyvesi hala tam olarak bilinememekte ve tartışılmaktadır.

Ryokugyu

Yeni ve daha görülmeyen amiralimiz lakabı Green Bull yani Yeşil Boğa şuana kadar tüm amirallerimizin lakaplarındaki renkler ve yıkıcı güçteki meyveleri uyum içindeydi(Z'yi saymıyorum).Evet şimdi asıl konu sizce bu Ryokugyu adlı amiralin meyvesi ne olabilir.Benim tahminlerime göre meyvesi yeşil renk ve yıkıcı bir güce sahip ama bu meyve ne?

Goodwill

Evet çevirince gerçekten mor salkım çıkıyorsa öyle olabilir ama anlamını tam bilmiyorum.

Zoandır, Zoan çıkmasını istiyorum. Diğer amirallerin aksine yıkıcı gücü yüksek degil ama tam Garp ayarı(sakın Garp'a eşit gibi algılamayın.) yani hakisi y7ksek 6 stilci ve zoanla desteklenmiş birisidir
Meyveye bisey uyduramadım. Boğa zoanı diyip geciyorum.

Doğa,asit ve bunun gibi yeşil renkle alakalı bir gücü çıkar.Zoan sanmıyorum şimdiye kadar zoan amiral görmedik.Belki hashirama gibi bir gücü olabilir o zaman neden canavar dendiğini daha iyi anlamış oluruz.

Ben de Ryokugyuu'nun fiziksel anlamda en üstün amiral olmasını isterim. Şöyle bir Nightmare Luffy gibi çevik, güçlü ve vahşice dövüşen bir amiral görsek fena mı olurdu :D ?

Goodwill

Eğer adı Green Bull olduğu için boğa olursa Kizarununda maymun olması gerekirdi :flaugh:

Ben de Ryokugyuu'nun fiziksel anlamda en üstün amiral olmasını isterim. Şöyle bir Nightmare Luffy gibi çevik, güçlü ve vahşice dövüşen bir amiral görsek fena mı olurdu :D ?
iyi olurdu ama vahşice dövüşen adam denince aklıma ilk lucci geliyor... bu yeni amiralde de aslan zoanı olsa çok yüksek seviye haki ve altı stili yemiş birisi çıksa benim için tadından yenmez...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık