Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Oda her amirali önemli bir Japon aktörden esinlenerek tasarladığı için Ryokugyu'nun tasarımı için de belki Toshiro Mifune'i(Japonya'nın dünya sahnesindeki en ünlü aktörü olabilir -bknz. Shichinin no Samurai, Yojimbo) baz alabilir diye düşünüyorum.

Şöyle bir şey de vardı ama ben daha farklı istiyorum. Zaten one Piece'de yeterince düzgün tip var, çılgın olsun bu da. Manyah olsun, dağıtsın etrafı :oleyo: ?
Zaten hal ve tavırları genç,agresif ve çılgın biri olduğunu ortaya koyuyor.Sanırım Amiral olmak için fazla genç ve sıcakkanlı.Oda ayarı iyi tutturmalı.Arkaplan hikayesi sağlam olmalı.Gidip 25 yaşında bi Amiral olmamalı.

Şöyle bir şey de var.
Knk bu tahmini çizim bile değilki.Gargamelin uzun saçlı ve baklava yapmış hali :d yüzü bile o kadar detaysız ki.Hele ki üper düper yakışıklı bir adam için.

Sarı saçlı açık tenli ortalama tipte birini bekliyorum
Caponların genelde siyah saçlı olduğunu düşünürsek ve Oda'nın Amiralleri geçmişteki başarılı aktörlere benzer çizdiğini düşünürsek,pek olası değil gibi.Mümkünse siyah saçlı olsun hatta.Oda renk konusunda bazen dozu kaçırıyor.

Odanın çizim olarak üzerine en çok düştüğü karakterler amiraller olduğu için bu abimizin de çok iyi çizileceği kesin. Yaş olarak da Kuzan ile Shanks arası bir yerdedir diye düşünüyorum. 45 yaş ideal bu adam için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık