Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ryokugyu & Issho vs. Canavar Üçlü (Fan Çizimi)

İnstagramdaki bir sayfa güzel dövüş sahneleri çiziyor. Daha önce sizlere Garp + Sengoku vs Rayleighi paylaşmıştım. İstek geldi ve bu dövüşü de paylaşmaya karar verdim. Tabii manga sayfalarındaki dili anlamadığım için senaryoyu kendim uyduracağım :D

Yıllar yıllar öncesi...Garp ve yardımcısı Bogart, Luffy'nin köyüne gidiyorlar. Barmen kızımız bebek Luffy ile ilgileniyor. Garp torunuma iyi bakın daha sonra gelip alıp Dadan'a götüreceğim diyor. Köylüler kahraman Garp geldiği için parti düzenlemiş.

Yıllar yıllar sonra... Tüm bu olanları Luffy'nin köyünden çıkmış sonradan aşırı derecede güçlenip, denizcilere katılmış birisi anlatmaktadır. Kendisi "Fujitora ile beni zorunlu askerlik kapsamında aldılar" diye de sevinmektedir.

Bu kişi Garp'tan etkilenip denizci olmak istemiştir. Fakat donanmadan olmadığı için olamamıştır. Yaşı da büyüktür. Bu sebeple ödül avcısı olarak devam etmiştir. Bir gün Dragonla karşılaşır ve onu yakalamak ister fakat dayak yer. Bu sebeple gözünde bir yara vardır. O yaranın verdiği sızı ile Dragon'dan intikam almak için çok çaba sarf etmiş ve çok güçlü bir ödül avcısı olmuştur. Adını o kadar duyurmuştur ki Akainu'nun dikkatini çekip Amirallik teklifi almıştır. Artık denizcilerin de gücünü arkasına alan bu kişi Yeşil Boğa Ryokugyu'dur! Amacı Dragon'dan intikam almak için Luffy'i yakalamaktır! Tüm bunları yardımcısına anlatırken öğreniyoruz.

"Nico robin'ni de bonus hediye yapacağım" der ve ayağa kalkar. Tam da bu sırada büyük bir dalga gemiye çarpar ve Ryokugyu denize düşer. Askerler şok geçirir.. Amiral denize düştü diye yakınırlar. Günler günler sonra.. Fırtına diner güneş açar. 1000 güneşlinin yan tarafına bir kütük çarpar.

Adam gemiye tırmanır. Zoro arkasındaki amiral yazısını görür. Sakince konuşur. Amiral de başından geçenleri anlatır. Bu sırada zoro ve sanji didişmektedir. Brook "yohohoho ben olsam kesin ölmüştüm, ama ben zaten ölüyüm" der ve güler. Bu sırada Luffy ve robin gemide kendi gösterince Amiralin gerçek niyeti ortaya çıkar. Zoro bunun üzerine "hadi başlayalım o zaman" der. Amiral de pis pis sırıtıp "ilk senden başlayacağım eski meslektaşım" der.

Bu sırada Akainu, Fujitorayı arar ve Ryokugyu'nun peşinden gitmesini söyler. Fujitora, Ryokugyu'nun bu sorumsuz hareketinden dolayı çok kızar.

Olaydan haberi olmayan Luffy'yi uyarmak için Zoro Luffy'e Robini korumasını söyler. Fakat bu dikkatsizliği ona pahalıya patlar. Devasa bir kütük geminin üzerinde savrulur. Sanjinin ağzından kanlar gelir. Zoro'yu ise bir el kavramıştır. Amiral Zoro'nun 3 kılıcını da elinde tutuyor. Diğer eli ile zoroyu kokalı bir şekilde sıkmaktadır. Zoro da kendi vücuduna koka basarak savunma yapıyor. Amiral eli ile "Kaldı 2 kişi" diyor. Kaptan Luffy, red hawkla saldırıya geçer!

Red hawkla fırlayan Luffy'nin önüne, Amiral Zoro'yu tutar ve Luffy yanlışlıkla Zoro'ya red haw vurur. Zoro bu darbeyi ön gördüğü için karnına koka kaplayarak kendini savunur. Patlama efekti ise amirale denk gelir. Robin ve nami zoro ve luffy için endişeliler. Amiral sol bacağı ile tekme atarak zoro ve luffyi fırlatır. Amiral dile gelir "Robin ve luffy'i verin bu konu kapansın"

Usopp, ufoya taş atan köylü tekniği ile saldırır. Saldırması sonucu kadranlı bir darbe oluşur. Franky de Amirale lazer atar. Lazer çok şiddetlidir. Bu sebeple Barto bariyer yaparak tayfayı korur. Lazer sonucu amiralin sol tarafı parçalara ayrılır. Luffy zoroyu amiralin elinden kurtarır.

Ve amiralin meyve gücü ortaya çıkar! Ağaç adam! Ağacın kesilen dalının uzaması gibi kendini eski haline getirir. Luffy g2 moda geçer. Amiral meyve gücü ile sağ kolunu "Tiger wood" 'a dönüştürür. Hedefi yaralı olan zorodur! Adam Zoro'ya taktı. "Tabutunu ben yapacağım zoro" der ve saldırır. Tam bu sırada Sanji elinde katanalar ile çıkar ve Tiger wood'a yandan bir tekme çakar. Tiger wood delinir. Katanaları Zoro'ya verir. Zoro "Sağol geri zekalı aşçı" der. Ve son sahne diableli sanji, santoryuu zoro ve g2 luffy dövüşe hazır!

Monster trio saldırır! Zoro bir kolu kesip atar! Sanjiyi bloklar. Tam bu sırada luffy red hawkı çakar. Fakat ilginç bir şey olur. Amiral ayağını yere sokar ve yerden 3 tane ağaç yetişir ve biri tekmeci, biri kılıç ustası, biri yumruk dövüşçüsü adam olurlar. Üstelik hepsi haki kullanıyor! Kesilen kol da yeniden uzuyor tıpkı bir ağaç gibi! Bu nasıl bir güç aman Allahım! Kestikçe gürleşiyor!

Kopyalar sanji ve zoroya saldırır. Amiral de bu fırsat ile soru tekniğini kullanır ve robine saldırır. Tam yakalamak üzere iken g4 luffy ortaya çıkar! Robini yakalamak üzere iken g4 luffi gören amiral yumruğunu g4 luffye çevirir. Yumruklar tokuşurken, amiral diğer eline koka basar ve luffynin suratına patlatır. Bunun etkisi ile luffynin burnu kanar ve geriye doğru savrulur. Tam bu savrulma sırasında ayakları ile rino şınaydırı amiralin suratına patlatır! Amiralin ağzı kanar ve güçlüymüşsün diye luffye övgüde bulunur!

Amiral tek parmağı ile gökyüzünü gösterir. Nami dehşete kapılır. Bir meteor düşmektedir!

Sanji diable ile bir kopyayı indirir. Zoro da tatsumaki ile bir tanesini aradan çıkarır. Yumrukçu kopya ortalıkta görünmüyor. Meteor yaklaşırken Franky lazer atar ve meteor parçalanır. Robin "başka bir amiral geldi" diye bağırır. Gelen amiral "tekrar görüştük monkey d. luffy" diyerek kendini gösterir.

Fujitora daha gelirken kılıcını savurur. Zoro "dikkali olun saldıracak" diye bağırır. Fujitora kesme saldırısını yer çekimi ile güçlendirerek devasa bir kesik atar. Yer yarılır ve tayfa ikiye bölünür. Buradan anlıyoruz ki bizimkilerin gemisi kıyıya yakın bir yere park etmiş ve dövüş karada devam ediyor. Frank robin ve nami kaçıyorlar. Fujitora onlara saldırmak için hazırlanırken karşısına sanji ve zoro çıkar!

Zoro kokalı kılıcı ile sanji de diable ile saldırıyor. Fujitora kılıcı ile ikisini de durduruyor. Ardından yer çekimi uygulayarak yerin dibine sokuyor. Ardından da yatay da yerçekimi uygulayıp geriye doğru iterek duvara yapıştırıyor. Çifte yerçekimini yiyen ikili yeniliyor :( Bu sırada yeşil boğa boş durur mu? Kokalı yumrukla ilerliyor!

Yeşil boğa g4 luffye yumrukla geliyordu. Fakat luffy bir anda fujitoranın arkasına geçiyor. Fujitora gözlem haki ile fark edip geriye çekiliyor ve yumruktan sıyrılıyor. Ve luffynin boynuna kılıcı dayayıp kesiyor ve ardından da yer çekimi uygulayarak yere yapıştırıyor. Luffy ayağa kalkmak için çaba sarf ediyor fakat yeşil boğa luffy üzerine kokalı ağaç kolu ile şiddetli bir şekilde vurur. Şiddeti sonu yer parçalanır. Luffy g4 dışı kalarak yeniliyor. Nami ağlıyor :( Tam da bu sırada yer yarılır.

Fujitora ve greenbulun bulunduğu yerde devasa bir krater oluşmuş. Fujitora dövüşe karıştı diye green bull sinirlenmiş. Fujitora da "yapacak bir şey yok akainu gönderdi" diyerek sorumluluğu üstünden atıyor. "Lanet olsun fujitora" deyip robini alıyor. Toprağı düzeltmek için green bol yeşil bir boğa çıkarıyor yerden. Böylece tayfadaki herkesi taşın toprağın altından çıkarıyorlar. Bu sırada da kolunu ağaç dalına çeviren green bull, tekrar eski haline getiriyor kolunu.

Fujitora luffynin yanında kumar oynamaya başlar ve kazanır. Sonuç: İdam!

Son düzenleme:
Bu seferki çok dandik olmuş bence. Okurken gram heyecanlanmadım. :artiz:
Yanlış yorum. Doğrusu:

Kötü çizmiş. Pek çok şeyi verememiş. Olması gereken, beklenen, akla gelebilecek pek çok şey atlanmış. Oldu bittiye getirmiş.

Diye yorum yapardım Oda olsa ama iyi düşünmüş. :)

Yanlış yorum. Doğrusu:

Kötü çizmiş. Pek çok şeyi verememiş. Olması gereken, beklenen, akla gelebilecek pek çok şey atlanmış. Oldu bittiye getirmiş.

Öncekinden bir saat sonra bunu okuyunca belki biraz acımasız bir yorum yapmış olabilirim. Kabul ediyorum :ehe: Üstünde emek kesinlikle var ama bazen bir resim bile bütün bu çizimlerden daha çok heyecanlandırabiliyor mesela.

Güzel olmuş iyi bir fantezi.Yalnız süre bitmeden g4 Luffy'i bir tanesinin indirebileceğini sanmam ama gerçek olanında.

Yanlış yorum. Doğrusu:

Hayır Oda olsa övgüler dizmekten bitap düşerdin eminim.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık